Wpis z mikrobloga

@JednaZTychPrzekletychBestii: Z 7 lat temu kupiłem stare Megane 1 w dieslu za 3000 zł, nie włożyłem praktycznie nic ponadto co wkłada się w każde auto, typu olej filtry itp, przejeżdzilem 2 lata i sprzedałem za 2500, wiec można, ale zapieprzalem po nie z Gdańska na południe Polski, bo jakimś trafem auta na północy są dużo drozsze.
  • Odpowiedz
jakimś trafem auta na północy są dużo drozsze


@kaspe: to może wynikać z masy ludzi tam - jest dużo samochodów, większy rynek...
sporo fajnych okazji widzę też na podlasiu.
a osobiście kupuję zadbane i okazyjne w: pomorskie, zachodniopomorskie i lubuskie
  • Odpowiedz
  • 2
@JednaZTychPrzekletychBestii to jest pomysł! Ludzie zaczną kupować auta za dodatek i wyjeżdżać do ciepłych krajów na czas zimy żeby nie musieć kupować opału. Genialne! Nasi narodowi czempioni znów w topce! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JednaZTychPrzekletychBestii: Sam miałem Golfa 3 za 3000zł i polecam :D

W związku ze złomowaniem samochodu i braku obaw że ktoś mnie #!$%@? i zabiorą mi dowód rejestracyjny mogę się pochwalić moim ukochanym Golfem 3.
Golfa 1.9tdi 94 3 za 3 tysie :D IDEALNE auto na początek.
Do wszystkich którzy twierdza że AUTO NIE Z SALONU TO GRUZ I SIĘ ROZSYPIE PO 100km.
Zrobiłem nim 78tysięcy kilometrów przez 5 lat.
0 razy
Niebadzlosiem - @JednaZTychPrzekletychBestii: Sam miałem Golfa 3 za 3000zł i polecam ...

źródło: comment_1661502111OQ4JrkaX6XmHhwoyWBB9LS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kaspe: ja miałem meg1 1.6benzyna silnik nie do zajechania i zero szacunku, psuło śię a i owszem ale jak zmawiałem z kimś i powiedziałem co ja tam robiłęm to stwierdził - #!$%@? to najbadzie ekonomiczne auto o jakim słyszałem
  • Odpowiedz