Wpis z mikrobloga

@bocznica: dlaczego? Calimoto z reguły wyznacza dosyć kręte trasy wiec jak dla mnie spoko. Oczywiście przed wyruszeniem trzeba ja zmodyfikować trochę do swoich potrzeb. W takim razie co sprawdza się lepiej?
  • Odpowiedz
@rcktm: Ta sama konfiguracja google + yanos i to przez lata dzialalo wybitnie ale obecnie jest mocno srednio, chwilami źle ale nie widac lepszej konkurencji (spotykam wozy z kamerą od apple maps wiec moze jest nadzieja na konkurencje)

Mapy google maja limit ustawiania punktow kontrolnych, na aplikacji mobilnej nie pokazuje odleglosci wiec wszystko trzeba przygotowac na komputerze przed wyjazdem , potem w trasie jak cos przyjdzie zmodyfikowac to jest masakra. Mapy
  • Odpowiedz
@PancakeV:
uzywalem może z dwa razy Yamahamyride. Nie przypadła mi do gustu, ale pokazuje kąt złożenia który w calimoto jest w wersji premium. Co do yanosika to nie miałem z nim żadnych problemów nigdy, zawsze piszczy kiedy trzeba, jedynie trzeba wyłączyć powiadomienia o „nieoznakowanych w okolicy” bo można #!$%@? dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°) yanosik do nawigacji nigdy się nie nadawał, nie ma chyba nic gorszego. Z
  • Odpowiedz