Wpis z mikrobloga

Biorę po 200 od każdej drużyny i słucham Państwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nba

Stephen Curry jest 5. najlepszym zawodnikiem w historii NBA

  • Prawda 26.6% (17)
  • Fałsz 73.4% (47)

Oddanych głosów: 64

  • 17
Robertson byłby przed Stephem, gdyby wyeliminował Celtics w '66


@piotr-zbies: pytałeś o zawodnika a nie drużyny

W mojej top5 nie ma ani Russella, ani Wilta


@piotr-zbies: ogarniczasz do któregoś roku czy odrzucasz jednych z najlepszych zawodników dominujących resztę ligi bo tak?
@piotr-zbies: ta wiem, granie z ogórami, ale nie masz żadnej metryki która byłaby ci w stanie porównać starych graczy z dzisiejszymi więc jak możesz #!$%@?ć gościa z 11 ringami, albo rekordowego gracza w pkt, zbiórkach, blokach i #!$%@? wie czym jeszcze (albo w topce tych rekordów) i se wstawić jakiegoś Currego, Lebrona czy Birda w to miejsce? Głupie.
pytałeś o zawodnika a nie drużyny


@Deska_o0: Robertson miał 41% z pola w trakcie serii z Celtics w '66. W G5 (seria do 3) miał 13-31 z pola.

ogarniczasz do któregoś roku czy odrzucasz jednych z najlepszych zawodników dominujących resztę ligi bo tak?


Biorę pod uwagę też staty playoffowe oraz to, w jakich drużynach odnosili sukcesy. Problem z latami 50. i 60. jest znacznie wyższe tempo gry, które pozwalało na pompowanie
@piotr-zbies: czyli w dużym skrócie bierzesz pod uwagę tylko zdobywane punkty, oraz % na jakim były robione, a reszta kompletnie Cię nie interesuje? pytasz zatem o najlepszego scorera (nie wiem jak to po polsku będzie) a nie gracza
czyli w dużym skrócie bierzesz pod uwagę tylko zdobywane punkty, oraz % na jakim były robione, a reszta kompletnie Cię nie interesuje?


@Deska_o0: Zakład, że jak uwzględnię inny czynnik, to od razu powiesz, że powinienem porównywać zawodników, a nie drużyny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Deska_o0: Zdobywane punkty są ważnym czynnikiem w ocenie zawodnika. Wszak nie powiesz, że Gobert to jest top5 zawodnikiem ligi, bo tylko dobrze broni, a Russell był dokładnie takim samym typem zawodnika w swoich latach.

Jakiekolwiek sukcesy lub ich brak w playoffach już wyeliminowałeś z dyskusji, bo przecież to są wyniki drużynowe, a nie indywidualne. Tak samo w tym momencie wyeliminowałeś kwestię wysokiego tempa gry w dawnych latach.
Zdobywane punkty są ważnym czynnikiem w ocenie zawodnika.


@piotr-zbies: tak są ważne ale jak sam zauważyłeś to tylko składowa

Wszak nie powiesz, że Gobert to jest top5 zawodnikiem ligi, bo tylko dobrze broni.


@piotr-zbies: nie powiem, ale nie tylko przez brak gry w ataku ¯\_(ツ)_/¯

Jakiekolwiek sukcesy lub ich brak w playoffach już wyeliminowałeś z dyskusji, bo przecież to są wyniki drużynowe, a nie indywidualne.


@piotr-zbies: znowu próbujesz mi