Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mężczyzna będzie źle odebrany jak pójdzie do kosmetyczki?
Mam 29 lat i dobrą pracę, stąd też chciałbym w końcu "zadbać o siebie". Co mam na myśli? Otóż trochę ogarnąć moje paznokcie u rąk, ogarnąć mordę, jakoś ją oczyścić, może zadbać o krzaczaste brwii... Ale nie wiem czy "wypada mi" tak po prostu iść i się umówić do losowej kosmetyczki w okolicy skoro 99,9% jej klientek to pewnie kobiety.

Szukać jakiejś męskiej kosmetyczki? Nigdy nie widziałem takich ofert...

#pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #makijaz #kosmetyczka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630744c4c62f2b5eed32aeff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 40
  • Odpowiedz
Normalnie co 2 tygodnie chodzę do Eyebar, gdzie robi się mapowanie twarzy, a następnie nitkowanie brwi, następnie farba żelowa brwi i rzęsy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: OPie co to za pytanie. 1 raz bylem u kosmetyczki jak mialem 18lat i to bylo w 2000r i jeszcze sobie henne na rzesy na wakacje jebnalem :). Takze smialo, zawsze sie znajdzie ktos kto bedzie twierdzil ze to niemeskie olej to.
Podpisano Ojciec 2jki dzieci.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem u kosmetyczki po namowach żony. Usunęła mi wszystkie kaszaki i większe wągry, które siedziały w skórze latami. Później położyła na twarz jakąś maź. Po wyjściu czułem się 10 lat młodszy, a skóra była gładka jak dupka niemowlaka. Polecam.
  • Odpowiedz