Wpis z mikrobloga

Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androidem za 700 zł (nigdy się nie zawiesiła, internet, filmy, apki śmigają, nic nie muli)
Proszę bez żadnej ironii i szydery. Zarabiam >20 k jako dev, oprócz tego bawię się we flipy.

Nie narzekam na finanse. Dużo rozmawiam z ludźmi, gram w gierki na telefonie, videorozmowy, internety, aplikacje bankowe itd.

Do robienia zdjęć mam lustrzankę za 7k.

Dostałem macbooka od firmy, jakiś topowy model i oddałem po tygodniu.

#iphone #telefony #programista15k #programista25k #android #kiciochpyta #cowybrac
s.....u - Przekonaj mnie, że iphone za 5000 zł jest lepszy niż moja motorola z androi...

źródło: comment_1661422700mRfw6AHr0VJAgD8wD4bjGQ.jpg

Pobierz
  • 286
@sikalafou: jesli to nie bait to szanuje.
Sam nigdy nie mialem telefonu drozszego niz 1000 zlotych.
Jedynie co ostatnio zwrocilo moja uwage to Motorola g200.
Polecam w sklepie wziac z wystawy wejsc sobie na google, albo po prostu przeklikac jakies #!$%@?. Ten telefon ma odswiezanie 144 Hz I jest tak szybki, ze po 5 minutach Jak sie przesiadlem na swojego za 600 zlotych to bardzo mocno czulem roznice.
Kupilbym go, ale
@sikalafou: ale proszę bardzo
xiaomi redmi note 9 przez 2 lata, jeszcze wcześniej note 8 i były podobne problemu, ale byłem za biedny na normalny telefon:
- randomowe freezy całego telefonu, jedynie fizyczny restart
- dzwonił sam do siebie
- crashe/freezy najpopularniejszych aplikacji przynajmniej raz w tygodniu (głównie używane FB, IG, Edge) tylko YT działał zawsze ok
- czarny widok w obiektywie w aparacie, potrzebny restart telefonu żeby mi działał aparat
Jesli to nie bait, to nigdy w zyciu nie uzywalem telefonu drozszego niz 1500 zeta I nigdy nie mialem problemu z:
- zacinaniem
- wprowadzaniem notatek,
- smsowaniem,
- dzwonieniem,
- mapami
- ogladanie filmow
- czytaniem czegos

Dodatkowo wiekszosc telefonow bralem po rodzicach ktorzy splacili abonament xd
Mozna powiedziec ze w wieku 26 lat w calej swojej karierze wydalem 2000 zl na telefony

Co najlepsze, Jak juz kupilem fona za 1300
@vestige: i jeszcze jedno:
-opaska xiaomi lepiej działa z iphonem niż z andkiem. Przynajmniej się łączy, a jak się połączy to się losowo nie rozłącza. I powiadomienia działają! XD
@sikalafou: Kupowanie produktów Apple to wyłącznie kwestia prestiżu i marki. To jak samochody BMW czy inne Audi. Wygląda dobrze i czuć bogactwo. Z tym że wspomniane samochody o ile nie sa 20 letnia klasa premium to porządne samochody, z Applem nie jest tak dobrze:) Oczywiście w porównaniu z Xiaomi za 500zł czyjś Ajfon za 5000 będzie się prezentował lepiej. Ale już porównania z Samsungiem za 2500 z zeszłego roku nie wytrzyma
On tyle nie zarabia, to tylko trolling.


@lycaon_pictus: zarabiam tyle i to nie jest trolling. Myślisz, że każdy na wykopie to nieudacznik z 3k na łapę jak ty, a każdy kto się wyłamuje z tych ram to troll? Tak ci się łatwiej żyje wierząc w to?
le proszę bardzo

xiaomi redmi note 9 przez 2 lata, jeszcze wcześniej note 8 i były podobne problemu, ale byłem za biedny na normalny telefon:

- randomowe freezy całego telefonu, jedynie fizyczny restart

- dzwonił sam do siebie

- crashe/freezy najpopularniejszych aplikacji przynajmniej raz w tygodniu (głównie używane FB, IG, Edge) tylko YT działał zawsze ok

- czarny widok w obiektywie w aparacie, potrzebny restart telefonu żeby mi działał aparat XD

-