Wpis z mikrobloga

@Flypho: No ja nie używam cukru, ale powoli dochodzimy do całkowitych patologii w stylu:
-bez napojów słodzonych (wliczając słodzik) można żyć
-bez samochodu (ceny paliwa) można żyć
-bez cukru można żyć

Jaki plan na zimę wariacie? Bez węgla można żyć? Bez drewna na opał można żyć? Bez gazu można żyć?
  • Odpowiedz
  • 30
@young_fifi
Nie wiem jak ty sobie te analogie stworzyłeś xD. Przeszliśmy od szkodliwej substancji, nadużywanej przez prawie wszystkich ludzi na naszej części globu, prowadzącej do szeregu chorób i zaburzeń odżywiania do opału na zimę. Jak ty to zrobiłeś? XD
  • Odpowiedz
@Flypho: Bo za każdym razem jak jest mówione o podwyżkach to przychodzi ktoś kto mówi, że bez XYZ da się żyć. Tak samo było z podatkiem cukrowym, widzę, że podobnie jest teraz. Denerwuje mnie po prostu zaglądanie do czyjejś diety i wyborów żywieniowych. Jasne - przede wszystkim edukacja, ale jeśli ktoś podjął wybór to co komu do tego?
Tak samo chora jest wysokość akcyzy na wyroby tytoniowe i alkohol (inb4 -
  • Odpowiedz
Proponuje po prostu przestać kupować cukier. Tak, bez tego można żyć.


@Flypho: brawo Ty geniuszu, rozwiązałem problem.
Jeszcze tylko mi powiedz jak mam zrobić przetwory, bimber i soki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@young_fifi:

Jaki plan na zimę wariacie? Bez węgla można żyć? Bez drewna na opał można żyć? Bez gazu można żyć?


Sąsiedzi grzeją ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 8
@Flypho do herbaty kawy można nie sypac, ale ciasta, chleby, przetwory, NALEWKI, domowe winko. Do takich specjałów już trzeba mieć kilka kg
  • Odpowiedz
  • 2
@Flypho bardziej niz cena #!$%@? brak dostępnosci jak owoce były już zerwane. Po 12zl bym brał bo owoce które się zepsuły były więcej warte
  • Odpowiedz