Wpis z mikrobloga

Jest tu jakieś kółko zainteresowań #fategrandorder ? Chciałem sobie pograć, gdyż wygląda dość ciekawie. Problem w tym, że:
- samouczek nudny, który niby coś wprowadza, ale i tak tego nie zapamiętasz, daje ci przedmioty i kazuje użyć na konkretnych celach, mimo że wolałbyś na czym innym.
- w porównaniu do innych gier typu gacha, interfejs wydaje mi się trudniejszy do ogarnięcia pomimo mniejszej złożoności. Dajmy na to w honkai impact 3rd jest zakładek od groma, a po kilku minutach można się spodziewać gdzie czego szukać, w jaki sposób zarabiać i w jaki sposób enchantować
- w innych tytułach można korzystać z pomocy sojusznika kilka razy, tutaj praktycznie co walkę bierzesz sobie kogoś, kto wygrywa za ciebie klikając cokolwiek. Po co się uczyć combo i synergii w takim wypadku?
- na plus to różnorodność klas, które wzajemnie na siebie oddziałują, nie tylko 3 podstawowe żywioły + 2 specjalne jak gdzie indziej.
Jakieś tipy na początek? Dostałem jakiegoś Heraclesa 4* z paczki, ale wygląda to tak jakby każdy go dostawał na start. Podobno jest spoko. Warto inwestować, czy sobie klepać tym co mam aż nie będę dawał rady i rollować servantów za kryształki?
#gacha #fate #grymobilne
shalisek - Jest tu jakieś kółko zainteresowań #fategrandorder ? Chciałem sobie pograć...

źródło: comment_1661387491axrW16PMhDRnZjz3sE4wfY.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@shalisek: Trochę ludzi na tagu siedzi nawet jeśli nie jest zbyt żywy. Skrolniesz trochę to jakieś wątki poza obrazkami będą. Nie wiem jak wygląda teraz samouczek ale pamiętaj że to jest dosyć stara gierka i nie ma co się spodziewać zbyt głębokiego gameplayu. Co do interfejsu no to w pierwszej masz cały gameplay misje itd. a reszta to zarządzanie kontem i party. Jak nie możesz czegos konkretnego znaleźć to daj znać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shalisek: Jak chcesz jest większe community FGO na discordzie w naszym języku ojczystym. Ludzie zazwyczaj odpowiedzą ci na pytania i zawsze możesz poprosić o innych by ciebie dodali. Tutaj wrzucam link https://discord .gg/fgopolska
  • Odpowiedz
@MikiBomba: właśnie mi wyleciała Shuten-Douji, więc pakuję w nią po same kule xD jak kiedyś będę czegoś potrzebował, to na pewno się odezwę z prośbą o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@shalisek: To że można wybrać kogo sie chce to jednak troche atut a nie jak inne gierki trzeba trafić z gachy ssr 5 razy żeby mieć szanse z trudnymi walkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak na dzień dzisiejszy można przejść całą główną historię mając tylko jakoś 4 jednostki wylewelowane
@MikiBomba: Heracles jest gównianą postacią dla nowych graczy bo oni bond 10 nie będą mieli aż do
  • Odpowiedz
@Snajpi: W sumie racja, jak nadganiasz fabułę to nie złapiesz tyle bonda co grając w wolniejszym tempie, jak mnie pamięć nie myli to chyba na 6 singularity 3* wyrzucałem z tylnej linii. Wiadomo, że łatwiej wziąć supporta ale to można powiedzieć w sumie o każdej jednostce, też tak jak pisałem radziłbym brać suppa i lecieć jak najszybciej ale granie własnymi servantami to też jakiś fun. Na skille można wywalić pure prismy
  • Odpowiedz