Wpis z mikrobloga

@ddonewry927: ja wielu osobom kibicowałem - np Vanessa z HP4 była inteligentna i hejtowana za każdą możliwą #!$%@?ę. Na Martynie z HP1 też ludzie wieszali psy, a świetna Karolina z HP3 też nie była miło przyjęta. Odnośnie Elizy to gowniara mówiła co jej do glowy przyszło, ale czytać potrafiła w odroznieniu do większość płynnie.
@Hogataa26: poradzi sobie tak, będzie pitolić cały sezon że nie ma tam dla niej faceta w jej typie,że nie wysoki,nie ten kolor oczu,że nudny,że ma ciulowy charakter,
to nam będą pokazywać zarówno w okorojonym odcinku czy na Playera,choć rzeczywistość będzie całkiem inna
ech standart HP
@Amikamamy: tak, tylko że będzie waliła scieme, że szuka takiego i takiego faceta. Może się nawet z którymś pocałuje, bo Szahira ma straszne parcie na szkło :) a wie, że nudni nie mają szans w programie, bo szybko wypadnie
@Hogataa26: no dokładnie,będzie odgrywać ,,rolę'' życia, jak co nie którzy co tam byli,
tak czy owak dzięki info od Ciebie będziemy mieli poniekąd bekę z jej ,,partnerów'' jeśli się któryś serio nakręci na związek z nią , hi hi
@Amikamamy: nie ma za co :) mocno mnie to zirytowało, że robią z nas znowu w bambuko. I nie powiem nic złego na temat Szahiry, bo to naprawdę spoko dziewczyna, ale z mega wielkim parciem na szkło. Niestety nie wygląda to dobrze. Nie wiem też jak zachowywać się będzie w programie, ludzie tam różna twarz pokazują.