Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#it jestem #programista i dotąd mogłem zdalnie robić, a czasami tylko wpadać do firmy. Teraz chcą zrobić 2 dni w firmie stacjonarnie, a reszta zdalnie. Ja sie zbuntowałem, że co oni sobie myślą i jak ludzi traktują, każą przychodzić bo widzimisie mają, że moge sobie wszędzie prace znaleźć, bo takich jak ja wszędzie potrzebują i nawet za 20,30k. Myślicie, że za bardzo na nich najechałem?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6305d3f01eed4ee6f4af76ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Komunikacja nie jest Twoją najsilniejszą stroną. Narzucili zasady, trzeba było je kulturalnie obgadać, powiedzieć o swoich oczekiwaniach, jeżeli rozmowa by poszła po Twojej myśli to super, jak nie to wtedy po prostu szukasz innej pracy, dajesz wypowiedzenie i zachowujesz godność, a nie krzyczysz jak to masz 10 pracodawców na ich miejsce.
@MetroStation: nikomu źle nie życzę, ale naprawdę mocno się zastanawiam kiedy w końcu przyjdzie moment, gdy polecisz takiego #!$%@? z neta, że się trzeba będzie tłumaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba już o to pytałem, ale nie boisz się tego?
@powaznyczlowiek: Pierwszy krok to moja walidacja techniczna, czy w ogóle nam pasuje. Drugi to validacja HR, trzeci do rozmowa techniczna po naszej stronie. A potem jeszcze bardzo często team fit, aby kandydat sprawdził czy mu odpowida zespół, a zespół czy mu odpowiada kandydat.
O dziwo działa to naprawdę sensownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ktoś jest przypałowy, to zwykle nie chce nic zmieniać, więc też nam pomaga