Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś kurteczki przeciwdeszczowej, którą schowam w kieszeni koszulki/bluzy lub podsiodłówce. Ma służyć jedynie jako ochrona gdyby na trasie zaczęło lekko padać więc niewielkie rozmiary po złożeniu są ważne. Ktoś coś poleca?

#rower #szosa
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dybligliniaczek: Bez problemu. Wielkość niemal identyczna z wiatrówką z Decathlonu - tak z półtorej męskiej pięści. Pakuje się do tylnej kieszeni tej kurtki. Tylko na tę kurtkę według producenta nie wolno zakładać plecaka. Zaletą tej kurtki jest to, że jest całkowicie nieprzemakalna przy naprawdę wysokiej oddychalności i w ogóle nie nasiąka wodą. Po zamoczeniu w wodzie wystarczy ją strząsnąć i będzie sucha.
Tylko jest koszmarnie droga w stosunku do innych.
@marcin_k: kupiłem, ale niestety nie ma instrukcji jak ją złożyć i schować. Nie wiem czy ona się składa do tej kieszonki co ma na plecach czy to tylko taka kieszonka na bibeloty ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzangyl: nie mam tej kurtki, ale prawie na pewno składa się do tej kieszonki z gumeczką. Po prostu tak jakby tą kieszonkę wywracasz na lewą stronę i całą kurtkę tam wciskasz, bez żadnego składania.