Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 549
Mój były postanowił zakończyć związek, żeby pojechać z kolegami na trzecie wakacje w ciągu kwartału. Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona, w sprawie jednych oklamal mnie ze nie może wziąć osoby spoza studiów, po czym wziął że sobą kolegę spoza studiów()
#logikaniebieskichpaskow
  • 227
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Manymouse: tak, kłóciliśmy się od bardzo długiego czasu, szczególnie po tym kłamstwie odnośnie wakacji nr 2, na takich samych był w zeszłym roku czyli dwa razy zrobił mnie w #!$%@? tylko dlatego, żeby mnie ze sobą nie brac, zaraz potem zapomniał o moich urodzinach mimo że są 11 dni po jego, jak się przypomniałam to i tak to nic nie zmieniło i spędził je z kolegami. Na koniec kłóciliśmy się, była
  • Odpowiedz
@Anesa: nieironicznie chłopak może po prostu lubić sobie przyćpać na boku lub jego znajomi nie lubią, kiedy zabiera ze sobą dziewczynę na imprezy xd często to przerabiałem i zdarzały się laski, które nas #!$%@?ły lub robiły jakieś dymy, że np jej chłopak jebnął kilka szczurów i kompletnie ją olał po prostu latał wystrzelony na domówce i gadał z każdym oprocz z nią XD a ona oczywiście zamiast mieć pretensje do niego
  • Odpowiedz
Do wszystkich 3 się dołożyłam i na żadne nie zostałam zaproszona


@Anesa: Co XDDD Jak on to zapakował, że się na taki układ zgodziłaś? Niezły #!$%@?, ale trzeba przyznać fach zna.
  • Odpowiedz
myślałam że jest taki mądry i miły, miałam go za najbardziej empatyczna osobę jaka znam


@Anesa: XD Typ musi być niesamowity w tym co robi.
  • Odpowiedz
  • 5
@Anesa chłop odwdzięczył się i zafundował Ci najlepsze wakacje w Twoim życiu, od niego samego.

Z czasem będziesz się z tego cieszyła.
  • Odpowiedz
@Anesa: nie do końca rozumiem.
1.W jaki sposób mu się dokładałaś? Mieliście wspólne konto czy jak?
2. Na żadne z trzech nie byłaś zaproszona, ale na dwóch byłaś, tak?

Ogólnie słaba sytuacja dobrze, że to zakończyłaś, bo z tego co piszesz robiło się toksycznie.
  • Odpowiedz