Wpis z mikrobloga

Korzystam z #apple #iphone i wkurza mnie niesamowicie tylko jedna rzecz. Pieprzone złącze lightning. Kiedyś z pewnością robiło robotę. Ale teraz? Kable psują mi się co kwartał.
Czekam na USB C
SynMichaua - Korzystam z #apple #iphone i wkurza mnie niesamowicie tylko jedna rzecz....

źródło: comment_1661278586YzDW3ztewM31M1KRarQVbC.jpg

Pobierz

Co cię najbardziej wkurza w iPhone?

  • Złącze ładowania 24.4% (22)
  • Brak mini jacka 6.7% (6)
  • Notch 7.8% (7)
  • IOS 6.7% (6)
  • Cena 37.8% (34)
  • Jakość 0% (0)
  • Aparaty 0% (0)
  • Bateria 6.7% (6)
  • Coś innego. Co? 10.0% (9)

Oddanych głosów: 90

  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SynMichaua: zdecydowanie najbardziej brak USB-C oraz monopol AppStore na instalowanie aplikacji, to bardzo niebezpieczne imho.
Brak mini-jacka to już standard. Notch tylko postarza telefon o kilka lat, ale jeszcze nie dyskwalifikuje. Polityka cenowa Apple'a wiadomo, pozostawia wiele do życzenia (szczególnie jak się chce więcej pamięci). Jakość jest chyba dobra? Tak wnoszę o opiniach, trzymaniu różnych modeli przez chwilę w rękach i jakości Maków. Aparaty też okej (przynajmniej software), ale na bateriach
Coś innego. Co?


@SynMichaua: Brak śliny od plucia na biedaków.

A tak serio to złącze Lightning jest tym za co kocham iphone. W USB-C muszę najpierw sprawdzić czy oba urządzenia będą działać i czy mają odpowiedni kabelek - to chore jest xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rustyyyy: głównie YouTube Vanced, mam premium bo potrzebuję na TV, ale wolę mieć też sponsorblocka i łapki w dół. Do tego jeszcze nie ma na iOS aplikacji do mojego niszowego hobby, a nie mam zamiaru nosić ze sobą dwóch telefonów, bo pan Apple czegoś nie przewidział xD

Jeszcze mi się przypomniało, że łączenie iOSa z Chromecastem to jakaś katorga (wchodzenie w ustawienia i przepisywanie kodu za każdym razem), podczas gdy na