Wpis z mikrobloga

@Ziombello: pytam bo mimo wszystko jest to dość grube a nie chce dostać odłamkami tarczy jeżeli jednak miałaby pęknąć


@pepepanpatryk: a to akurat zawsze może się stać, więc nie stawaj w płaszczyźnie pracy tarczy i załóż jakieś okulary ochronne
@pepepanpatryk: z drugiej strony współczuję ludziom wychowanym przez semidebili, którzy mają podejście do bezpieczeństwa na zasadzie "to równie dobrze można z domu nie wychodzić, bo może cegła na głowę spaść" i "co się ma nie udać, wystarczy uważać"
Btw dziwnym trafem właśnie tacy ludzie mają większą tendencję do rozmnażania się, niekoniecznie w sposób planowany xD
@Iandschaft: Jasne, też nie jestem fanem podejścia typu, "olać potencjalne konsekwencje, co się nie uda", natomiast w tym przypadku - kilka razy już ciąłem szlifierką, ba nawet tę tarczę sam zakładałem, zawsze natomiast ciąłem małe i cienkie elementy. W tym przypadku zastanawiałem się czy nie będze potrzebny większy sprzęt jak na załączonym obrazku, ale jak widać nie doceniłem małej szlifierki i z łatwością sobie poradziła :)
Pobierz pepepanpatryk - @Iandschaft: Jasne, też nie jestem fanem podejścia typu, "olać potenc...
źródło: comment_1661319115Z6iXGJjtNQCT9Kbi2rtToc.jpg