Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ama_tor: co to hodowca chciał uzyskać, co poprawić tak łącząc psy. Jeśli to nie pierwsze mioty tych psów to ja bym poprosiła o namiary do ich właścieli i podpytała o interesujące Cię kwestię... typu zdrowie, czy charakter.
@ama_tor: Jeżeli masz ochotę to proponuje pojechać do hodowli wcześniej, porozmawiać z hodowcą, zobaczyć w jakich warunkach mieszkają psy i jak są traktowane. To hodowla ZKwP?
@judqa: Na razie chce się umówić na telefon i zobaczyć jak to bd wygladac, jakie ona ma wymagania od potencjalnych właścicieli a dopiero potem odwiedzić. Jak sądzisz, trasa 6h autem ze szczeniakiem bd wyzwaniem?
@ama_tor: trochę też zależy co bierzesz, (no i jestem ciekawy). Jak jakaś rasa słynąca z końskiego zdrowia, to tam rybka, jak coś chorowitego to pewnie jakieś badania na nosicielstwo rodziców, czy co tam radzą na forum rasy.
@ama_tor: Moi rodzice jechali właśnie 6 h (ja nie mogłam być przy odbiorze ze względu na egzamin). Mała wymiotowała i trochę „płakała”, ale nie było tragedii. Grunt to częste postoje na sikupe, dbać o wodę i tulić (ʘʘ)
@ama_tor: zależy od rasy, jak jakakolwiek nieozdobna - co robią z psami, filmy ze szkoleń, najlepiej też filmy z tfgo, jak rodzice ogarniają miasto/otoczenie inne niż teren hodowli