Wpis z mikrobloga

Ja juz nie wiem kto tutaj jest dziwny xd

Bylem w weekend na weselu kolezanki, zwykle swojskie wiejskie wesele. Nie pisze tego po to zeby sie chwalic bo nie ma czym ale dlatego ze mialem 3 dziwne sytuacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Na weselu była tez moja taka dalsza znajoma. Przylazla z mezem i z kilkumiesiecznym dzieckiem. Juz pomijajac to ze takich dzieci nie powinno zabierac sie na takie imprezy bo to co do zasady jednak impreza dla doroslych to podczas naszej rozmowy jak gdyby nigdy nic wyciągnęła cycka na wierzch i zaczela karmic dziecko. Nie powiem, poczulem sie trochę niezrecznie bo jednak moim zdaniem nie jest to taka powszechna sytuacja i wydaje mi sie ze nie powinno sie swiecic cyckiem przed 150 osobami na weselu wiec powiedzialem jej ze moze pojsc do lazieki i tam nakarmic jak musi. Powiedziala mi ze o co mi chodzi, ze przeciez to normalnr jak jest matka to musi karmic, a goly cycek to normalna rzecz i wszyscy to wiedza i nikt nie moze robic problemow.

2. Podczas wesela byly odgrywki weselne. Dla osob ktore nie wiedza co to takiego to wyjasniam. Polega to na tym ze wodzirej podchodzi do kazdego goscia i mu odspiewuje jakas krotka rymowanke (ku uciesze wszelkich wujkow) i za to gosc daje mu do koszyczka 50 - 100 zł. Nie lubie czegos takiego wiec grzecznie opuscilem sale i wyszedlem na pole na szluga i pogadac z innymi zeby mnie to ominęło. Jak juz wrocilem i bylo po wszystkim to dostalem zjebe od jakiejs ciotki panny mlodej ze kto to widzial tak uciekac i ze zaraz zawola wodzireja zeby specjalnie dla mnie odspiewal ta rymowanke bo tak trzeba xd

3. Zabawy weselne - na oczepinach oczywiscie wodzirej wymyslil jakies debilne zabawy w stylu przekladanie muszki przez spodnie czy przechodzenie na czworakach pod nogami dziewczyn (xD) nie chcialem brac w tym udzialu bo skreca mnie z zenady wiec stalem sobie z boku. Co chwile jakies wujki i inne ciotki namawialy mnie do udzialu w tego typu zabawach, a im bardziej odmawialem, tym bardziej byly nachalne, dochodzily jeszcze glupie teksty wodzireja ze pewnie he he jestem homo bo mnie nie interesuja takie zabawy (bylem z narzeczona na weselu wiec wtf). Po wszystkim oczywiscie pol wesela mnie obgadalo ze sie bawic nie potrafie xd

No i powiedzcie mi kto tutaj ma racje, oni i ja sie bawic nie potrafie i jwazam ze swiecenie cyckiem na weselu jest slabe czy ja i oni wszyscy sa jacyc dziwni?

#wesele #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #wiesspiewaitanczy
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kenjiy: takie tradycje. Dziwne to dla wykopków. Jak wchodzisz między wrony to kracz jak one kraczą. Jeśli nie chcesz się bawić w taki sposób to jest rozwiązanie- nie chodź na polskie wesela.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kenjiy: o tych rymowankach to nie słyszałem już mnie skręca xd ja bym na własne wesele nie poszedł jakby takie zabawy miały być xd
  • Odpowiedz
Polega to na tym ze wodzirej podchodzi do kazdego goscia i mu odspiewuje jakas krotka rymowanke (ku uciesze wszelkich wujkow) i za to gosc daje mu do koszyczka 50 - 100 zł.


@Kenjiy: pierwszy raz spotykam się z czymś równie głupim
  • Odpowiedz
o tych rymowankach to nie słyszałem już mnie skręca xd


@penkroff: @bialaowca: To jest debilny zwyczaj na sądecczyźnie. Potwierdzam, cringe na maxa. Gościu to wymyśla jak mu asystentka powie kto jest kim (typu: policjant, nauczyciel, właściciel zakładu pogrzebowego) i ziomek niczym raper w 5 sekund wymyśla przyśpiewkę ku uciesze gawiedzi. Na jutubach można znaleźć ale za onkologa nie zwracam.

@Kenjiy: Poprawnie to chyba "obgrywki" a nie "odgrywki"
  • Odpowiedz
@Kenjiy: Co do cyca - pełna zgoda. Co do zabaw weselnych - kwestia gustu. Ja za taką formą rozrywki nie przepadam, ale nie nazywałbym dziwnymi ludzi, którzy to lubią. Plusa daję za to, że jak człowiek poszedłeś na pole a nie na jakiś dwór czy inny wynalazek.
  • Odpowiedz
@Kenjiy: > Powiedziala mi ze o co mi chodzi, ze przeciez to normalnr jak jest matka to musi karmic, a goly cycek to normalna rzecz i wszyscy to wiedza i nikt nie moze robic problemow.

Niestety to już się stało powszechne ;/ . Jakoś sranie czy sikanie też jest normalne, ale jednak nie robimy tego przy innych ludziach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kenjiy: nagrywam wesela już kilka lat, ale na takie gówna jak mówisz, to nie trafiłem ani razu. Jakieś rymowanki i dawanie hajsu? Żenujące zabawy z przekładaniem czegoś przez spodnie?
Gościu, albo śniło ci się wesele ciotki obejrzane na VHS z lat 80. i robisz zarzutkę albo mentalnie towarzystwo masz z tychże czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NIKT tak już nie robi. Powtarzam NIKT.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kenjiy bywasz na imprezach dla patologii to miej pretensje do siebie

U mnie w rodzinie na żadnym weselu takiego cyrku nie było xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kenjiy: co do cyca to masz rację, powinna pójść w jakieś ustronne miejsce, może nie łazienka ale na pewno były jakieś miejsca poza salą do siedzenia i okryć się pieluszką żeby zrobić to dyskretnie.
Albo przynajmniej z grzeczności zapytać czy nie będzie ci to przeszkadzać.
  • Odpowiedz
Niestety to już się stało powszechne ;/ . Jakoś sranie czy sikanie też jest normalne, ale jednak nie robimy tego przy innych ludziach


@patrykjaki: Porównujesz karmienie do srania? Też jadasz w kiblu?
  • Odpowiedz