Wpis z mikrobloga

Polećcie proszę jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia w #krakow. Interesują mnie miejscówki na starym mieście ale nie tylko. Jadę tam z dziewczyną na pare dni więc interesują mnie miejsca gdzie można coś zobaczyć, porobić i ogólnie fajnie spędzić czas we dwoje, np fajne muzeum ale też co bardziej interaktywnego. Chętnie przyjmę też info o jakichś fajnych punktach obserwacyjnych z ładnym widokiem, część miasta nie ma znaczenia. Z góry dzięki :)
#podroze #turystyka
octoberman98 - Polećcie proszę jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia w #krakow. Intere...

źródło: comment_1661109285PuT32TWVSv6AUTRhxR7T2d.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@octoberman98: muzeum lotnictwa, rynek podgórski, historyczna wystawa lego w starym dworcu, muzeum geologiczne, kopiec Kościuszki, zoo, muzeum inżynierii i techniki, Kazimierz, Wawel.
Jest też sklep z planszówkami, w miarę tanio. Warto przejść się od Placu centralnego wzdłuż łąk nowohuckich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@octoberman98: co do widoczków, to ze skałek na zakrzówku widać ładnie panoramę miasta, kopiec kościuszki chyba też nieźle, a jak się nie boicie to przy hotelu forum jest diabelski młyn (ale czy dużo widać to nie wiem, cykam się takich atrakcji)
  • Odpowiedz
  • 3
@octoberman98 Jeśli chodzi o widoczki to Kopiec Krakusa. Jest jeszcze Kopiec Piłsudskiego w Lasku Wolskim, i chyba najmniej znany i najmniejszy Kopiec Wandy na Nowej Hucie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@octoberman98: ogród Lema, muzeum inżynierii miejskiej, muzeum lotnictwa, muzeum gier, Womai i wystawa w ciemności, śniadanie w cafe Manggha z widokiem na Wawel
  • Odpowiedz