Wpis z mikrobloga

@dlolb: wiesz może ile teraz kosztuje pałac szogunów? Mam ten zestaw, oczywiście kupiony jakieś 20 - 25 lat temu. Nie mam już pudełka i instrukcji o woreczkach nie wspominając, ale komplet klocków jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to może bym je sobie ułożył. Wtedy kosztował chyba około 200 - 300zl i były to chyba nie małe pieniądze.
@Godir17: Haha dzięki, tata wybierał ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdy nie zapomnę momentu, kiedy zobaczyłem takie wielkie pudło pod poduchą 6 grudnia na mikołaja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aż się człowiek sam do siebie cieszy. Oczywiście to nie jedyny zestaw jaki mam z takich większych mam jeszcze taki statek + wyspe w kształcie czaszki w klimacie dzungli ale to jakiś późniejszy zestaw i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lukasq: my oczywiście chcieliśmy z bratem zamek, ale rodzice kupili nam tylko tę bramę. Z perspektywy czasu to się nie dziwię :D
@dlolb: Każdy chyba marzył o zamku. Ale zamek to były miliony monet. Z kieszonkowego to trzeba by chyba lata odkładać. :/

Ten most/brama to chyba był mój największy zestaw. Mimo to swietnie go wspominam. W moim ten niebieski baseplate się połamał. Potem zestaw całkowicie zaginął, bo sąsiedzi postanowili posprzątać piwnice.