Wpis z mikrobloga

Mam w zasadzie takie pytanie... Czy to co zrobił Usyk 5 miesięcy temu to był po prostu fejur i gra pod PR?
Przecież mówił, że wraca na ojczyzne pomagać na wojnie i będzie tam walczył. Przecież do walki z Joshuą musiał się przygotowywać, więc co on tam był, tylko na kilka dni, żeby zrobić zdjęcie i wrócić do jakiejś Ameryczki?

#usyk #boks #wojna #ukraina
  • 14
  • Odpowiedz
@niemampsa prawdziwi Ukraińcy #!$%@? się teraz na wojnie, nie mam jak zapytać


@Yakooo: Tak, bo sprzętu jest na czterdzieści milionów ludzi, a jak zabraknie, to jak w Armii Czerwonej — mają lecieć z gołymi pięściami na wroga.
  • Odpowiedz
@Yakooo: co za szczęście, że psi uj masz do gadania w tej kwestii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trwa wojna na wyniszczenie, każdy musi robić swoje, przysłużyć się sprawie jak można najlepiej. Mnóstwo ludzi ogląda tę walkę na całym Świecie, to bardzo dobry PR, ku pokrzepieniu serc. No i okazja by dać pretekst i przypomnieć międzynarodowej publice co wyprawia to okupacyjne ludzkie śmiecie :).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niemampsa nie no myślę że wiele osób ma właśnie taki stosunek do chłopa, zarówno ja i Ty nic nie mamy do gadania ale im więcej osób zauważa takie zachowania tym mniej ludzi obchodzą tego typu zachowania + mniej poważnie podchodzi się do tej wojny
  • Odpowiedz
@M4rcinS nie po prostu nie ma sensu wycierać sobie mordy czymś, czego się nie robi.


@Yakooo: Z tego co widzę, służył równy miesiąc w wojskach obrony terytorialnej, więc jednak coś robił, a nie tylko wycierał sobie mordę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@M4rcinS no jeśli służył ten miesiąc to okej, właśnie o to się pytam, bo jeśli mieli zaplanowana walkę to wyglądało to trochę dziwnie dlatego też pytam czy był tam na 3 dni żeby zrobić zdjęcie czy rzeczywiście coś tam działał. To dość dużą różnica.
  • Odpowiedz
@Yakooo: Usyk siedział w bezpiecznym terenie i nie strzelał, i bardzo zreszta dobrze. Był tam w celach o wiele więcej niż propaganda i mniej niż realna walka na wojnie. Ale gdyby trzeba, to by strzelał, Usyk to prawdziwy człowiek i warto go wspierać.
  • Odpowiedz