Wpis z mikrobloga

Tydzień temu ile wpisów krytycznych neuropkow że posłom nie wypada się wygłupiać, tańczyć, dobrze bawić bo polityk powinien być nieskazitelny jak posąg.

Za to jak lewicowa premier pijana tańczy i daje się całować to już narracja o 180 stopni odwrócona XD

#bekazlewactwa #spermiarzalert #4konserwy #konfederacja
K.....o - Tydzień temu ile wpisów krytycznych neuropkow że posłom nie wypada się wygł...

źródło: comment_16610198698n1izQRrebWAsvUtZ9ahmp.jpg

Pobierz
  • 106
Tydzień temu ile wpisów krytycznych neuropkow że posłom nie wypada się wygłupiać, tańczyć, dobrze bawić bo polityk powinien być nieskazitelny jak posąg.


@Ktore_to_juz_konto: poza tym odnosząc się do twojego wpisu ^
Właśnie po to wkleiłem tę kompilację żebyś widział różnicę. Podobno neuropa pisała że nie wypada posłom konfederacji się wygłupiać i tańczyć. Napisałeś również że tych wpisów było pełno. Jak na razie wkleiłeś tylko jeden, w którym nie ma żadnego komentarza
po pierwsze gdzie pisalem ze dotyczy to tylko wykopu


@Ktore_to_juz_konto: Pisałeś o neuropkach, myślałem że chodzi ci o wykop, zresztą skąd mam wiedzieć czy to są neuropki na tym Twitterze i jakie w ogóle mają poglądy?

Po drugie po co mi wstawiasz screena z tym że ktoś pyta "ciekawe czy tak samo byście reagowali gdyby Kaczyński tańczył". W większości twoich screenów nie ma żadnej krytyki takiej jak sam ją zdefiniowałeś XD
co mi niby udowodniłeś np takimi wpisami?


@Ktore_to_juz_konto: przecież ci napisałem. Dlaczego prawactwo zawsze ma tak wielki problem z czytaniem ze zrozumieniem?

zbiera komentarze i to jeszcze nie trafiające w retorykę.


Komentarz że premier się skompromitowała bo nie zweryfikowała czy ktoś na imprezie przypadkiem filmiku nie zrobi i nie wypuści xd nie trafia w retorykę?

Albo klasyczny whataboutism xd