Wpis z mikrobloga

Pytanie do wyborców #konfederacja: czy państwo powinno zapewniać obywatelom bezpłatną opiekę zdrowotną?

Czy państwo powinno zapewniać bezpłatną opiekę zdrowotną?

  • Tak 51.9% (14)
  • Nie, jak kogoś nie stać to niech zdycha na ulicy 48.1% (13)

Oddanych głosów: 27

  • 4
  • Odpowiedz
@PolskaPrawica: z całym szacunkiem dla Ciebie i brakiem szcunku do konfy, to Twoje pytanie jest mocno tendencyjne z nakierowaniem na jedną odpowiedź. ale jako były light-kuc odpowiem za nich.
Anarcho-wolnościowcy umarliby na grypę z usmiechem na twarzy, gdyby miałoby to zapobiec temu, że mutlimiliarder nie płaciłby więcej niż 5 złotych podatków rocznie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
z całym szacunkiem dla Ciebie i brakiem szcunku do konfy, to Twoje pytanie jest mocno tendencyjne z nakierowaniem na jedną odpowiedź

@PrzeKomentator: a co niby stałoby się z tymi, co ich nie stać na leczenie? Proszę mi tu nie wyjeżdzać z fundacjami, WOŚP zbiera mniej niż 1% budżetu NFZ.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: a co niby stałoby się z tymi, co ich nie stać na leczenie? Proszę mi tu nie wyjeżdzać z fundacjami, WOŚP zbiera mniej niż 1% budżetu NFZ.


@PolskaPrawica: nie o to mi chodzi w odnośnie tendencyjności twojej ankiety. Poprostu odpowiedzi TAK/ NIE by wystarczyły.
Jestem zwolennikiem państwowej służby zdrowia i to państwowej w sensie, że szpitale są państwowe, a nie że tylko refundacja jest państwowa a szpitale prywatne.
  • Odpowiedz