Wpis z mikrobloga

Kochani moi, po mojej ostatniej podróży w berlinie powiem jedno, to gówno kebabo podobne w Polsce to jest nieporozumienie, czy ludzie nie mają kompletnie smaku jedząc takie gówno co nam proponują w Polsce, lepszego kebaba jakiego jadłem w berlinie nie zastałem nigdy w Polsce, dla osób jadących do Berlina to bardzo polecam na HBF na przeciwko McDonalds, najlepszy kebab jakiego jadłem w życiu, i powiem jedno, po każdym kebabie z zacnych przybytków w Polsce, byly nieprzyjemne epizody fekalne ale tym razem zjadłem cały talerz to nic nie było potem na kiblu, teraz tylko se myśle co za "mięso" dostajemy w Polskich kebabowniach, tutaj zdjęcie psznego kababa z BERLIN HAUPTBAHNHOF. 13.50 euro z napojem, ale nie mogliśmy tego zjeść z dziewczyną tak dużo tego było
#berlin #kebab
Pobierz MecenasMarcinNajman - Kochani moi, po mojej ostatniej podróży w berlinie powiem jedno...
źródło: comment_1660934594amaHva3UJVxaz8AcHTOY39.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MecenasMarcinNajman: W Polsce na prawdę różne kebaby można dostać. Wiele miejscówek koło krakowskiego rynku sprzedaje takie gówno, że dosłownie nie byłem w stanie tego jeść. Klasyczne pułapki na turystów. Czasem im dalej od rynku tym lepiej.

Teraz zamawiam z lokacji która ma ocenę 3.5(chyba problemy z czasem dostawy) na pyszne ale z dala od turystów i imprezowiczów którzy każde gówno zjedzą, więc polega na powracających smakoszach. Jest to najlepiej przyprawiony kebab