Wpis z mikrobloga

Mam pytanie głównie do posiadaczy lub byłych posiadaczy BMW. Czy faktycznie jest tak, że policja częściej was zatrzymuje do kontroli czy też trzepie? Zauważyliście może jakąś różnicę w tej kwestii po zmianie auta na BMW, czy może po zmianie z BMW na inne auto? Nie chodzi o jakieś stuningowane e36 ale bardziej 5-10 letnie samochody, bez widocznych modyfikacji. Jak to wygląda Waszym zdaniem?
#bmw #motoryzacja #samochody #polskiedrogi
  • 14
Mam pytanie głównie do posiadaczy lub byłych posiadaczy BMW.


@Dusk_Forest77: nie mam BMW a zwykle 7 letnie auto, nawet szyb przyciemnionych nie mam, a ostatnie 2 lata miałem 4 kontrole z dupy (no dobra jedna była za +7km/h pouczenie) pozostałe to nawet radaru nie mieli. Raz mi próbował wmówić że jadę na pozycyjnych, a to były dzienne. Pozostałe 2 kompletnie bez powodu, od tak sobie szukali kogoś bez prawka albo po
@Dusk_Forest77: mnie tylko za żaróweczki ringów jak narazie, pani widziała tablice CTU I pomyślała,że jestem z torunia( ͡° ͜ʖ ͡°) wyprowadziłem ja z błędu grzecznie, opowiedziałem,że to nie takie proste wymienić, dostałem pouczenie będąc nagrywany, teraz przepalił mi się Xenon, a raczej tak myslalem,bo kupiłem nowe wymieniłem i dalej nie działa, jechałem za dwoma radiowozami w nocy dzisiaj przez miasto i nie zatrzymali mnie