Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak powinienem zachowywać się przy dziewczynie, w której byłem zakochany, ale potraktowała mnie jak gówno (najpierw udawane zainteresowanie, mydlenie oczu, korzystanie z mojej pomocy, rozmowy itp, następnie kiedy spróbowałem przekuć to w coś poważniejszego coraz częstsze kłamstwa, olewanie wiadomości, a w międzyczasie dużo obgadywania za plecami i bujania z innymi typami, czego dowiedziałem się notabene po czasie od jej znajomych przypadkowo spotkanych xD)? Niestety właśnie dowiedziałem się, że będzie ona na weekendowym wyjeździe z naszymi wspólnymi znajomymi, z którego nie mam zamiaru rezygnować.
Ogólnie chyba całkowicie udało mi się z niej wyleczyć, ale nie mam zamiaru udawać, że wszystko jest w porządku i nic się nigdy nie stało. Po prostu obiecałem sobie, że nie ma najmniejszego wstępu do mojego życia. Jednocześnie nie chcę być na siłę opryskliwy, sztucznie jej ignorować i zrobić złego wrażenia na reszcie towarzystwa. Jak z klasą pokazać jej co o niej myślę i bez problemu dobrze się bawić?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ffa7b7e019e56123c06814
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 52
@AnonimoweMirkoWyznania: A od jak dawna macie zerwany kontakt? I czy na pewno sie nie widujecie czy czasem jakiejs wiadomości nie wymienicie?

Jeśli tak no to całkiem bym ją potraktował obojętnie. Tak jakbyś nigdy nie znał. Jeśli ma coś do powiedzenia to spoko, wysłuchaj jak inni, nie pokazuj na siłę, że nic Cie to nie obchodzi, ale jednocześnie w ogóle nie drąż. Chce coś powiedzieć to niech powie i tyle. Czasem jak
Jak z klasą pokazać jej co o niej myślę i bez problemu dobrze się bawić?


@AnonimoweMirkoWyznania: Takie założenia nie mają znaczenia jeśli będzie na tym wyjeździe alkohol lub inne używki. Prawdopodobnie wtedy i tak powiesz to co myślisz.

Jeśli używek nie będzie to masz wybór między udawaniem, a szczerością. Nie ma stanów pośrednich bo nie dasz rady trochę ją #!$%@?ć, a trochę olewać.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie bardzo rozumiem co tu rozkminiać. Jeśli miała/ma cię w dziurze to wyjście jest tylko jedno: bądź naturalnie miły i nie interesuj się nią tak jak to tu deklarujesz. W takiej sytuacji nie wyjdziesz na skrzywdzonego buca.