Wpis z mikrobloga

@Nxtp: Jak dla mnie zwykły Iphone 6.1 cala to już jest mini, znowu Pro max 6.7 to kobyła i przez kwadratowe ramki jest upośledzony. Androidy ze spłaszczonymi bokami, ale np. 6.8 cala są o wiele wygodniejsze. Jakby Pro Max miał tak 6.5 cala jak w 11 bodajże to by było idealnie.
@Nxtp: szkoda, ja prawie kupiłem mini, ale się wystraszyłem doniesień o tym, że słabo baterię trzyma. A po zajechanej ósemce chciałem mieć telefon z dobrą baterią dla odmiany


@pekak: 12mini here. Leży pod prądem przez cały czas, kiedy z niego nie korzystam i ciągle jest rozładowany. Już kupiłem powerbanka indukcyjnego i chodzę z tą cegłą przyklejoną to poręcznej słuchawki.
@Zaff: Mam Outlooka, teamsy i kilka innych komunikatorów + szyfrowanie. Czas spędzony przed ekranem to średnio 3h. Jak rano go odepnę od ładowarki to przeżyje do wieczora, ale jak dorzucę spacer ze Spotify to już ciężko.
@plugNplay: No właśnie w tej chwili różnica cenowa między 12 a 13 mini jest śmieszna dlatego się nie czaiłem to i tak zakup na 3-4 lata. 13 mini jest droższy ale przez to ze nie ma wersji 64GB xd Niemniej i tak rozpatrywałem 128.
@plugNplay: A no to chyba że tak. Mi przy korzystaniu tylko z wykopu, fb, YouTube i rozegraniu paru gierek działa okej. Gorzej jak z nawigacji muszę korzystać, wtedy bateria leci jak szalona