Wpis z mikrobloga

Cześć, problem z ładowaniem iP11.

Wczoraj naładowało na ładowarce indukcyjnej (ori) do 91% i dalej nie szło i koniec, dzisiaj rano patrze - 51% i telefon gorący… przez cała noc - i nie jest to tryb zoptymalizowanego ładowania, dzień jak codzień tyle ze nie naladowało do 100% gdzie to zawsze było normą.

Czy ktoś z Was miał podobny problem z ładowaniem? nie wiem co zrobić, nie umiem go naładować do pełna.. iOS najnowszy.
#apple #iphone #kiciochpyta #ladowarka #indukcyjna
  • 14
@Roosevelt: Obstawiam temperaturę powietrza. I telefon i ładowarka mogą przerwać ładowanie jak jest za ciepło, afair. iP strasznie się grzeje ostatnio przy ładowaniu indukcyjnym, aż wygrzebałem zwykły kabel do ładowarki.
@Roosevelt: mam 13stkę mini i na ładowarce indukcyjnej położonej na łóżku czy kanapie też potrafi się porządnie nagrzać. Teraz staram się go ładować kładąc na podłodze lub biurku. Jak ładowałem go w łóżku to dobijał do 85%, na kablu spokojnie do 100. Więc to chyba jest common problem.
@Roosevelt: #!$%@? ładowarka może. Ja też mam indukcyjną jakiegoś taniego baseusa i generalnie to działa ok, ale czasami coś się #!$%@? i telefon niby się ładuje, ale procenty spadają.