Wpis z mikrobloga

Jutro mam pogrzeb cioci. Mój "lider" (zacząłem w zeszłym miesiącu karierę w biznesie MLM) bardzo nalega abym na stypie "opchnął" rodzinie produkty firmy. Na moje przekonywania, że to nie wypada i nie będę w stanie tego zrobić, odpowiada, że muszę się przełamać, że jeśli to zrobię, wtedy żadna sytuacja biznesowa, już nigdy nie będzie dla mnie stresująca. On mi karze podejść nawet do wujka, któremu ta ciocia umarła i w trakcie składania kondolencji mam zaproponować wodę po goleniu i szlafrok. Nie wyobrażam sobie zacząć tematów biznesowych, z kimś zapłakanym z powodu śmierci najbliżej osoby.
Szczerze mam mętlik w głowie, ufam mojemu liderowi, ale boje się, że wyjdę w rodzinie na idiotę.

#biznes #pieniadze #mlm #rodzina #pogrzeb #pytanie #rozkminy #przemyslenia
  • 117
Zawsze najfajniej widać w takich wpisach, że jednak na wykopie jest trochę ludzi z wysokim IQ, którzy od początku wiedzą, że to zarzutka ( ͡° ͜ʖ ͡°) a o tej reszcie, co to łyka - cieszę się, że natura obdarzyła mnie lepszymi zdolnościami poznawczymi. Z fartem.
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: typie, jeżeli to zrobisz to nie ma dla Ciebie ratunku. Już zawsze do końca życia będziesz szmatą, która nadaje się tylko do wycierania szczyn z podłogi. Miej godność i powiedz liderowi, żeby puknął się w głowę, bo są sytuację, w których nie robi się pewnych rzeczy. Osobiście jeżeli właśnie żegnał bym się z żoną i zrobił byś taki numer dostał byś liścia i wlczy bilet, mało tego ustawiłbym cała rodzinę
Nie wyobrażam sobie zacząć tematów biznesowych, z kimś zapłakanym


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: niby człowiek ma 99% pewności, że to zarzutka, ale jednak spotkało się trochę ludzi, którzy z różnych powodów łapią się na MLM jak muchy na lep, więc gdyby to była prawda, to OPie, i tak byś nie zaczął żadnych tematów biznesowych, bo nie robisz żadnego biznesu, tylko sprzedajesz jak domokrążca. Rzuć to zanim wpadniesz w długi albo popsujesz sobie relacje z
jutro w gorących: "Ej Mirki, nie uwierzycie co się #!$%@?ło, byłem dzisiaj na stypie i mój kuzyn, którego wciągneli w jakieś MLM gówno uznał, że to będzie świetna okazja, żeby sprzedać rodzinie kilka tych swoich śmiesznych produktów..."

Fajny bait do kawki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak się powoli żyje na tym mirko