Wpis z mikrobloga

@BlackSlip: Co do kastracji nie wiem czy nie będzie miał przeciwskazań czasem, bo nie wiem czy nie ma problemów z serduszkiem, ale zakładam raczej że przepływ powietrza w nosie jest zły, szybko się męczy i często jakby chrapał, nie wiem czy nie polip i zdarza mu się sapać jak pies jak się zmęczy cyz ekscytuje. Zakładam ze raczej polip, jak wada serca jakaś, to nie będę kastrował żeby czasem bardziej go
@Lujdziarski: Z tym sapaniem miał problem mój poprzedni koteł samiec,ale on miał tez nadwagę i okazalo się na prześwietleniu,ze jedno płuco nie działało (!),wet powiedziała,ze kot miał jakaś chorobę dziedziczna co duże,rasowe koty maja (to był ze schroniska kot ale był bardzo duży jak na dachowca i inteligentny).Ale wiadomo co przypadek to co innego ale może obczajcie z wetem tez płuca
@Lujdziarski: a odrobaczanie?Badania na kocia białaczkę?Jak wziąłem moje koty z fundacji (nie ze schroniska) myślałem ze wszystko maja,a wet za głowę się złapała,ze nawet podstawowych szczepień nie miały :/ na szczęście wyszedł brak kociej białaczki i kociego HIVa u obu
@Lujdziarski: szczepienie na gronkowca złocistego nie jest oferowane ad hoc. Młody kot nie dawał rady ganiać po schodach, krew z noska mu leciała, nie dał się po głowie pogłaskać - weterynarz zaproponował wymaz z noska - wyszedł gronkowiec. Zaproponował autoszczepionkę - robi się ją na konkretny szczep bakterii, które są w organizmie. Co tydzień przez pięć tygodni jeździliśmy na kolejne dawki. Wet też nie dawał gwarancji, że autoszczepionka pomoże.
Nasze to