Wpis z mikrobloga

jest teraz jakis znosny ots? na rl szkoda mi życia, zaś z drugiej strony otsy albo są takie, że jest dużo brazoli albo padają w krótkim czasie i nie ma sensu nawet poświęcać czasu.
#tibia
  • 11
  • Odpowiedz
@m76859: selunia niedawno została odpalona. Ich brazylijski serwer jest w rolce już długo. Safebra chyba się nazywa więc pewnie europejską wersja przez długi czas nie padnie. Sporo Polaków gra.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Snurq z sentymentem patrzę na te grę. Jest ze mną tak na prawdę od zerówki aż po dzień dzisiejszy. Pamiętam otsy włączane w danych godzinach i pvp wyłączane przez gm. Mimo że zwykle pogram chwilę i mi przechodzi to lubię do tej gierki wrócić, w końcu to już praktycznie 20 lat gdy mam z nią styczność.
  • Odpowiedz
@m76859: ale nowa tibia to taki trochę OTS. Naprawdę wiele się zmieniła gra i dostosowali do obecnych realiów. Nie musisz grać jak kiedyś po xxx godzin dziennie, żeby mieć frajdę z gierki. Wbicie 100 lvl nie jest żadnym wyzwaniem, offline trening, zwiększony exp na staminie, łatwy sposób zarabiania pieniędzy na eq. Spróbuj na jakimś z nowszych serwerów i poczujesz klimat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Beik zniechęca mnie to, że się zapatrze gdzieś i dedek albo żona mnie zawoła i też ją #!$%@? zaraz bierze jak jej mówię że na expie jestem i nie mogę teraz przyjść xD
  • Odpowiedz