Wpis z mikrobloga

Venomik zaprasza na planszówki, podejście jedenaste.

Miejsce: u mnie (Łacina) bądź gdzieś na mieście
Kiedy: sobota, 20 sierpnia, godzina do dogadania, najchętniej start gdzieś między 16 a 18.
W co możemy zagrać: https://boardgamegeek.com/collection/user/e_lynx (to lista posiadanych gier), ewentualnie zawsze można coś przynieść albo umówić się w Kosteczce czy innym miejscu, które osiada planszówki.
Przy czym wszelkie gry towarzyskie dla więcej niż 5 osób to już lepiej jakby odbyły się w pubie niż u mnie.

Standardowo: jeśli gramy u mnie to możecie liczyć na jakieś mniej lub bardziej zdrowe przekąski i coś do picia, z alkoholem lub bez. Preferencje na priv ;)

Najczęściej zadawane pytania:
1. Gdzie jest Łacina?
- Za Posnanią, niedaleko Polanki mieszkam.
2. W życiu grałem tylko w Monopoly i Chińczyka, mogę przyjść?
- Gry dopasowujemy do chętnych osób (i ich ilości). Posiadam gry, których zasady tłumaczy się w minutę i każdy załapie - tak więc doświadczenie niewymagane. Ale nie będziemy grać w Monopoly, Chińczyka, Catana ani Magię i miecz.
3. Dlaczego pod Twoimi wpisami o planszówkach ciągle pojawiał się pewien użytkownik i komentował coś o Twilight Imperium?
- Bo nawaliłem kiedyś i nie posypałem głowy popiołem. RIP Kazadum, przykro mi, że dostałeś bana i nasza tradycja się musiała skończyć (,)
4. Nie jestem za młody/za stary aby przyjść?
- Nie. Tyczy się to też @Primek_1980
5. Coś jeszcze powinienem wiedzieć?
- Tak. Będzie seler naciowy. Nikt tego nie je poza mną, ale będzie.

@Pociongowy @LeonMoczydupa @voliereen @kontodlabeki @nierusz @kulu @Pelit @Kryspin013 (jak ktoś się chce dopisać/wypisać to piszcie).

#venomikzapraszanaplanszowki #poznan #grybezpradu #planszowkiwpoznaniu i nawet zawołam #piwowpoznaniu
Pobierz venomik - Venomik zaprasza na planszówki, podejście jedenaste.

Miejsce: u mnie (Ła...
źródło: comment_1660816589wHRcOECDgkyzHpsNw8AGWi.jpg
  • 72
Gdyby było z kim bomble zostawić to bym przyszła.


@Natna213: To może następnym razem, planuję częściej organizować.

Dlaczego magia i miecz odpada? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Bo ja też chcę się dobrze bawić :P

Na 90% będę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@LeonMoczydupa: Bite me!


A squash może
@Pociongowy: Nie ma problemu, gramy w planszówki prawie codziennie. Na ten moment jesteśmy na etapie: chińczyka, domino, grzybobrania i la cucaracha ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@venomik: Jest to jakieś rozwiązanie, niestety niebieski pracuje na weekendy i jest w domu tylko weekendowo i trochę szkoda mi wspólnego czasu, żeby się tak rozdzielić. Poza tym nic nie daje takiej radości jak zwycięstwo nad własnym niebieskim ( )