Wpis z mikrobloga

Był ktoś może w Billund #dania? Mam tam przesiadkę między samolotami od godziny 18 do 23 i zastanawiam się co można by tam porobić za darmo. Wiem że z lotniska są jakieś darmowe busy, ale nie wiem co dalej ( ͡º ͜ʖ͡º). Czy można tam się swobodnie poruszać po ulicach legolandu bez żadnego biletu? Planowałam spacer i odwiedzenie jakiegoś sklepu po jedzonko, a potem powrót na lotnisko. Ma to sens? #podroze #lotnisko
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kluskislaskie: może to pytanie brzmi głupio ale jesteś pewna że zdążysz? Nigdy nie latałem z przesiadka ale 18-23 wydaje się sporo czasu jeżeli spędzasz na lotnisku, na zewnątrz może się zrobić niebezpiecznie z czasem
@Kluskislaskie: jak za darmo to ja bym się powłóczył po mieście, w okolicach Lego House'u, jeśli pogoda by dopisała, to zjadłbym jakieś lody na schodach Lego House'u, później przeszedł się ścieżką Skulpturstien (taki park z figurami i posągami). A jak nie byłaś nigdy w Danii, to skoczyłbym ew. do jakiegoś marketu i kupił w ciemno (albo i nie) coś, czego jeszcze nie próbowałem/nie widziałem na oczy.
Zapaczony - @Kluskislaskie: jak za darmo to ja bym się powłóczył po mieście, w okolic...

źródło: comment_1660801290N0vToQfRfgm7spVOXP9SPy.jpg

Pobierz
@Kluskislaskie: shuttle bus jezdzi do 17, do konca sierpnia, pozniej juz zwykla komunikacja - www.reiseplanen.dk z buta z lotniska do legolandubszybkim krokiem jest pol godziny, ale z bagazem raczej nie ma sensu, bilet na autobus to 20dkk w jedna strone. Tak jak wyzej pisali - fotka przed brama legolandu + spacer sciezka + centrum z lego house. Co do slodyczy to jak chcesz skildepadde to nie kupuj najtanszych bo tak wala
Updatuje: @hankel @Zapaczony: byłam na ścieżce, która mi polecaliście :). Aaa no i z lotniska faktycznie dało się przejść bez problemu na piechotę.
Co do jedzonka, to udało mi się znaleźć bułeczki cynamonowe, a żolwikow o dziwo nie :(. Niestety lodów pod Lego house też nie udało mi się zjeść, bo wszystko wokół było już zamknięte.

Jeżeli ktoś inny trafi na ten wątek, to informuje, że cała podróż zamknęła się w