Wpis z mikrobloga

Naszla mnie rozkmina...
Niebieski ma dobre możliwości rozwoju zawodowego, takie zeby w przyszlosci blizszej i dalszej zarabiac całkiem spoko hajs. Ja takich możliwości nie mam. Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo #!$%@? fizycznie 8h mi się nie usmiecha.
Anyway, większość obowiązków domowych spadło na mnie, zeby miał czas na naukę i pracę na spokojnie. Dodatkowo, jak się czymś dołuje to mu punktuję wszystko co mu sie udalo np. Na przestrzeni roku.
I teraz nachodzi mnie pytanie... Co jak ja go teraz wspieram, robie obiadki, sratki, a on za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #kiciochpyta #wysryw
  • 143
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanarynka: wiesz gdyby on teraz stracił prace to jest bardzo prawdopodobne że rzuciła byś go dla kogoś lepszego więc on też ryzykuje.Dam ci radę faceci nie szukają kobiet które mają mega zainteresowania mają super kariery mężczyźni szukają kobiet które są ładne a przez to rozumieć są płodne oraz mają dobry charakter. Jeżeli chcesz go przytrzymać przy sobie zacznij dbać o siebie idź na siłownię, zacznij zdrowo się odżywiać. Dbaj o swoją
rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary?


@Kanarynka: nie, ale jak Ty masz choć odrobinę ambicji, to za chwilę sie obudzisz twierdząc, że zmarnowałaś lata życia na robienie obiadków zamiast rozwijać karierę.
@Kanarynka: ale dlaczego się godzisz na to, żebyście pracowali oboje, a obowiązki były tylko twoje? Nie ma niczego złego ani w dzieleniu się pracą i obowiązkami 50:50, ani kiedy jedna strona zajmuje się domem (nie że mieszkaniem, ale ogólnie 'ogniskiem domowym'), a druga strona pracuje. Jednak ty jesteś w układzie: oboje pracujemy, a ja dodatkowo ogarniam resztę. Dla mnie nie byłoby to okej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
za jakiś czas jak zacznie zarabiać porządny hajs, rzuci mnie dla jakiejs mlodszej, ladniejszej, szczuplejszej lambadziary
@Kanarynka:

To idź na siłownię, zrób dupę i ogólnie sylwetkę, a nie bądź grubą świnia, proste

No i znając życie jakbyś zaczęła zarabiać więcej od niego to wtedy ty byś go na 99.9% rzuciła, bo takie są kobiety xd
No ale moment. No skoro on ogarnia swój rozwój, to dlaczego Ty nie możesz ogarniać swojego?


@MalaHelenka: Bo nie chce pracować za biurkiem ani '#!$%@?ć fizycznie' co wyklucza jakieś 99.9999% zawodów. Reszta to taniec na rurze i bycie astronautą, co też jest raczej poza jej zasięgiem. ¯\_(ツ)_/¯

Pracuję za średnią kasę, chciałabym coś zmienić, ale nie mam pojecia co chcę w życiu robić bo siedziec za biurkiem 8h albo #!$%@? fizycznie