Wpis z mikrobloga

Inb4 XXV coroczny festiwal zazdrości na wykopie. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@smk666: czego mam zazdrościć? Stać mnie, ale w życiu nie kupię produktów z jabłkiem na obudowie, nie dość, że drogo, to jeszcze dołączyłbym do dymanych bez wazeliny klientów.
  • Odpowiedz
@jmuhha: z ciekawości - po jakim czasie?

Jeśli się całe życie używało windows to początku są ciężkie ale jak się w to trochę zainwestuje czasu to przesiadka na macos jest prawie zawsze w jedną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trochę się trzeba namęczyć na początku żeby się od windowsowego UI odzwyczaić, ale warto. Dla samego taczpada warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Serjakub: ja pracuję na obu systemach - 20 lat na Windach i od 2 lat na iOSie.

Mac - zero problemów - albo coś odpala, albo nie i trzeba się z tym pogodzić.

Windows - godziny marnowane na ustawianie kodeków, ściąganiu jakichś programów z czeluści
  • Odpowiedz
Pozdro, czekam na post za rok, maks 2, jak się zepsuje dysk, którego nie da się wymienić i rzucą 5k za naprawę w apple. A one się psują dosyć często ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Serjakub: ja dostałem w robocie na zastępstwo za rozsypanego Della Vostro i7 starego Pro i7 z 2016 r. i chodzi kilka razy szybciej xD

Przesiadka przez 5 dni była bolesna, ale teraz nie oddaję, a na dodatek kupiłem #iphone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Sqbfd gościu. Mak jest gównem. Niestety muszę na nim pracować. Jest to najgorsze gówno elektroniczne na jakim miałem okazję pracować
  • Odpowiedz