Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie oglądać na amazon prime 6 sezonów fear the walking dead i od razu wyskoczyło mi w propozycjach The walking dead nowy świat - warto to obejrzeć? Rozwija coś w uniwersum? Czy znowu od początku będą uczyć się wszystkiego o zombie xD bo nie wiem czy marnować na to czas xd

#twd #thewalkingdead #seriale
  • 7
@dendii: Oglądam na bieżąco FTWD i TWD ale The World Beyond mnie nie przekonało, mnie osobiście bohaterowie jako nastolatkowie bardzo denerwowali i cały serial wydawał mi się mega cringowy. Wiem tylko, że coś tam rozwija w uniwersum, szczególnie w drugim sezonie to jeśli jesteś mega zajarany w tym uniwersum to może Ciebie ten fakt zachęci. Sam serial nie jest długi.
@dendii: przecież łącznie z tym serialem będą powiązane przyszłe seriale o Ricku i Michone, i o Darylu, więc co wy #!$%@? że nie warto xD Moim zdaniem warto jeśli chcesz być "na bieżąco" i nie chcesz potem się zastanawiać co się skąd wzięło, jak będziesz oglądać właśnie te seriale które mają wyjść. A co do samego World Beyond to prawda że nastolatki i że #!$%@?ą, ale historia jest na tyle ciekawa
@dendii: Nie no World Beyond pokazuje o co chodzi z ludźmi od helikopterów i dużo informacji o nich daje, a to chyba bardzo ważny element uniwersum. Tzn. w zwykłym TWD to tylko jedna scena z Jadis, która ratuje Ricka, ale FTWD i ten World Beyond jednak pokazują, że to może być jedna z ważniejszych rzeczy dotyczących tego świata.