Wpis z mikrobloga

@FiedorJV: No tak, bo przecież wszędzie jest ruska tuba propagandowa, ale to, to na 100% prawda. Logika portalu ze śmiesznymi obrazkami. Poza tym wychylamy się przez szereg (jak zwykle zresztą) zamiast obrać jedną drogę z innymi państwami unii, to w odwecie słyszymy co słyszymy.
@Christoph_4: Nie nie łykam, bo jak rusek mówi że polak coś chce to wiem, że może mnie pocałować w dupę bo #!$%@? wie, ale jak rusek mówi że rusek chce to kto ma wiedzieć lepiej co on chce niż #!$%@? on sam xD ? Jaką chcesz lepszą deklarację złych intencji ?
Pewnie poczekajmy sobie, będzie 10 lat spokoju a potem tylko linia frontu na linii Białystok-Zamość ale choj tera to się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Z przekonania polski nacjonalista.

@stjimmy: fajnopolacy mają teraz dysonans bo z jednej strony bohater i chałwa dla jego ale z drugiej nacjololo a oni przecież biją gejów i ruchają się w dupę do konfederackich tekstów o miłości do Rosji xd
Jeżeli Polska jest zagrożona w jakiś sposób to każdy chętny powinien się zbroić tu na miejscu i wyczekiwać najgorszego by bronić SWOJEJ ojczyzny. A nie ojczyzny sąsiada. Takie typy tak kochają swój kraj a nie pomyślą że ginąc na Ukrainie nie przeciwstawią się już atakowi na swój kraj.


@Christoph_4: Czyli zamiast linie frontu trzymać z dala od naszej granicy, to lepiej poczekać i bić się na naszym terenie? xD

Ale cóż:
@Christoph_4: Weź mi jeszcze powiedź, że życia nie znam bo za młody jestem a tak wgl to kiedyś to było xD jesteś na portalu ze śmiesznymi obrazkami a nie forum geopolityków "Jaszczur".
Dalej nie odniosłeś się do meritum więc rozumiem, że wolisz bronić kraju za 10 lat w zgliszczach Lublina niż przyznać, że osoby walczące z reżimem putina na ukrainie również walczą za wolność POLSKI.