Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: Jak ktos wierzy w diabla i lubi pentagramy to jego sprawa, ale w popkulturze zgody na to nie ma i nie obchodzi mnie, ze Amerykanie maja wolnosc wyznania i jakas #!$%@? parszywa jest psychiczna i tego naduzywa. Ostatnio jakies chore odlamy w USA sobie wymyslily, ze skoro jest wolnosc wyznaniowa, to oni beda wierzyc w szatana i zaloza kosciol.
To sie wiaze z czyms duzo gorszym niz tylko wyznaniem. To sa chore sekty niezle #!$%@? ludzi.


@NielegalneKretowisko: dlatego polecam obczaić grę The Binding of Isaac

Opowiada ona o współczesnej wersji biblijnej historii o Izaaku, dużo motywów zaczerpniętych z chrześcijaństwa. Ogólnie cud miód, nie wiem czemu nie wspomniałem o tym w pierwszym poście

Każdy chrześcijanin powinien zagrać. Szczególnie w wersje z krzyżem (+) na końcu
Pobierz Atreyu - > To sie wiaze z czyms duzo gorszym niz tylko wyznaniem. To sa chore sekty n...
źródło: comment_1660689224A9SjPXKWL3kuR5MiaDBJ8U.jpg
@NielegalneKretowisko: Tak naprawdę to mnie ta gra nie interesuje, jak dla mnie ten rynek jest już martwy i nie ma się czym ekscytować bo się zawiedziesz na wszystkim. Natomiast takie lolkrówki same w sobie dają naprawdę sporo frajdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)