Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widziałem się jakiś czas temu z dalszą rodziną. Mieszkanie z urzędu, stary na rencie po wypadku, matka sprząta, chłopak 17 lat uczy się. Bez patologii typu chlanie od świtu do nocy. W każdym razie pożalili się, że nie mają zbyt dużo pieniędzy, a chcieliby kupić jakiś samochód na gaz i pojechać nad morze. Normalna sprawa.

Była jeszcze z nami kuzynka tego 17 latka. Patusiara lvl 22.

I patusiara stwierdziła, że "młody mógłby rzucić szkołę i pójść do pracy, A NIE BYĆ PASOŻYTEM NA SWOICH RODZICACH".

Szok. Zamarłem. Chłopak się uczy, nie pali, nie pije, nie przepierdziela kasy. Za prezent pod choinkę kupił sobie dezodorant, maszynkę do golenia i bluzę. WTF MIAŁEM W GŁOWIE.

I teraz odnośnie tej patusiary. W wieku 15 lat zaszła w ciążę, w wieku 16 lat urodziła.

A że jestem chamem, prostakiem i burakiem to wypaliłem:

"A TY JAKIM PASOŻYTEM BYŁAŚ NA SWOICH STARYCH JAK SIĘ KUR...ŁAŚ I URODZIŁAŚ MAJĄC 16 LAT!!!??? TAKA ŚWIĘTA JESTEŚ!!?? ODPIE...DOL SIĘ OD CHŁOPAKA, NIE JEST TAKIM ZEREM JEB....NYM JAK TY!!!!!"

No i mordę zamknęła. Tylko jest jeden szkopuł - pół rodziny się do mnie nie odzywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patologiazewsi #rodzina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fbec0ddc34d0ff86332397
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: Morał z tego taki, #!$%@? to dało, bo ta patusiara tego nie zrozumie i zrobi z siebie ofiarę. Pół rodziny jest takie proste i głupie jak ona i będzie miało o czym rozmawiac przez najbliższe miesiące. Mądrzej bylo porównać ją do młodego, żeby go podbudować.
@AnonimoweMirkoWyznania: śmiałem;} jesteś moim bohaterem, stanąłem w obronie chłopaka :) to są kuzyni, czy rodzeństwo ?
Może chłopak jest grzeczny bo zaszczuty?
Weź mu sprezentuj jakieś Dzikie Serce czy coś podobnego.
Żeby potem nie uciekł w przeciwna stronę, bo faceci nie potrafią rozmawiać o problemach tylko od razu uciekają w. Używki