Wpis z mikrobloga

#polityka #tvn
Sluchalem audycji radiowej z cejrowskim. i on tam powiedzial, ze PO spowodowało koniec emitowania programu "ale plama" z rewinskim. sprawdzilem na wiki i program zamknieto w 2004 roku, czyli PO wtedy nie rzadzilo (a przynajmniej nie w sejmie/senacie). zna ktos szczegoly czemu zamknieto ten program? czy cejrowski mowil prawde czy moze jednak klamal?
  • 22
@eloyard: nie wiem czemu ich zdjeli, uslyszalem ze podobno zdjela ich platforma w 2004 - 3 lata wczesniej zanim zaczeli rzadzic. no i sie zastanawiam czy cejrowski po raz kolejny sobie czegos nie dopowiada pod teze
@markov90 nie wiem kto co, Ty o Cejrowskim wspomniałeś.

Ja dałem stare wpisy, że TVN zdjął program w dość dziwnych okolicznościach, a szykany niepokornych i przesuwanie na inne godziny i ubijanie programu np. blokami reklamowymi, żeby uzasadnić wycinkę to nic nowego.

O tym że PO i TVN były w bliskich związkach mam nadzieję nie muszę szerzej wspominać?

Rewiński powiedział o bezpośrednich przyczynach, z tego co rozumiem to Cejrowski jakieś głębsze dywagacje miał?
@eloyard: napisales "sugestia że TVN zdjął pod sugestię zaprzyjaźnionych polityków " . myslalem, ze masz na mysli ze ktos oprocz cejrowskiego też tak powiedzial. chyba ze miales na mysli opinie ludzi z tego forum..
generalnie to 1 fakt nie zgrywa sie z tym co mowi cejrowski, bo skoro PO usunelo ich program w 2004 w tvnie, to po co im dali program w TVP w 2007 jak juz rzadzili..?
generalnie to 1 fakt nie zgrywa sie z tym co mowi cejrowski, bo skoro PO usunelo ich program w 2004 w tvnie, to po co im dali program w TVP w 2007 jak juz rzadzili..?


@markov90: a byli grzeczniejsi, czy nadal malowali logo PO z pejsami? :-D

@szumowina_wadowicka: ¯\_(ツ)_/¯
@markov90 wydaje mi się że na nikogo, ale pewności nie mam. W sensie na 100% byłem bo na wszystkie wybory chodzę, ale mogłem oddać całą kartkę skreśloną, na 60%. 40% szansy że zagłosowałem przeciw PiS, czyli kto tam był po drugiej stronie.