Wpis z mikrobloga

@marysuistyczna: Mówią, że w asusie po pewnym czasie słabo z aktualizacjami, ale niedawno kupiłem go siostrze i w sumie jest fajny kompaktowy. Fotki też robi niezłe, ale obstawiam że s22 ma lepszy aparat
https://www.dxomark.com/smartphones/, jest lekko wyżej w rankingu na dxomark
Jeden i drugi nie grzeszy SoT'em ale tu jednak asus wypada lepiej. Sam mam też problem na co zmienić mojego mate 20 pro, planowałem asus'a ale nawet zenfone 9 nie
@Scorpio412 dla mnie to też jest minusem, że nie ma ładowania indukcyjnego, a zenfone 9, wg mnie nie wart swojej ceny. Ja byłam bardzo zadowolona z huawei p20, ale już coraz częściej mam z nim problemy. Fakt, że s22 ma lepszy aparat, pytanie tylko czy na tyle lepszy, że warto tyle dopłacić... no i z tym akumulatorem 3700 też nie poszaleli
@marysuistyczna: Jakby mi padał telefon to chyba zaryzykowałbym zenfone 8. Jakoś do samsungów nie mam zaufania, miałem kiedyś s9, bateria leciała w oczach i jak widzę po recenzjach nadal jest to samo.
Huawei mam ponad 3 lata i jeszcze dzień spokojnie wytrzymuje, chociaż zastanawiam się po prostu nad wymianą