Wpis z mikrobloga

Bajka dzieciństwa którą pamietam do dzis . Nie moglem sie doczekać emisji i tylko zawsze marzylem aby mame kupila mi figurkę. Niestety bida i mieszkanie na wsi wiec marzenie impossible . Teraz doroslem i chetnie bym kupil sobie taka figurke na pamiątkę ale ceny troche xD
#zabawki #transformers #dziecinstwo #figurki #bieda ps. Ciekawe ile w polsce taka figurka kosztowała 15 lat temu na półce sklepowej.
janusz-pawel - Bajka dzieciństwa którą pamietam do dzis . Nie moglem sie doczekać emi...

źródło: comment_1660511697knh7aEM4bgEOnkkv8fZBoV.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
W Polsce to raczej słabo z ich dostępnością teraz z drugiej ręki. Radzę poszukać na eBayu, najlepiej w obrębie Unii Europejskiej. Może być też UK w ostateczności. Ja tak dokupiłem właśnie brakujące mi figurki do kolekcji właśnie z Armady. Można też się pokusić na figurki oferowane w USA. Tam jest ich pełno, niestety koszty wysyłki są astronomiczne. Jednak jak ktoś jest bogaty, to warto spróbować. Szczególnie, że w USA były oferowane figurki
  • Odpowiedz
A taka figurka w sklepie wtedy kosztowała okolo 100 zł na tamte pieniądze. I to było trochę więcej niż 15 lat temu. Rok 2002-2003. Coś takiego. Większe nawet dochodziły do 150 zł, a jeden z największych, Optimus Prime - 200 zł w Smyku. Pamiętam do dziś. Za to najmniejsze Mini-Cony chodziły po trzy dychy, a te trochę większe, pakowane jeszcze w blistry a nie w takie pudełka jak pokazałeś - po cztery.
  • Odpowiedz