Wpis z mikrobloga

To oznacza, xD

Jeśli nie bait , to oznacza że większość gwałtów to był skok w bok, niepewność, etc a nie prawdziwy gwałt

Takie różowe powinno się golić i, tatuować kropkę na czole
  • Odpowiedz
@szuleer: jak to się dzieje że ja muszę różowym pisać ściany tekstu żeby one odpisały jednym słowem a tutaj policjantka sama tworzy ścianę tekstu dla OPa, urwa mać (°°
  • Odpowiedz
@a_maze: mam znajomego komendanta z miasteczka pod wawa i powiedzial mi kiedys to samo. Zgloszenia prawie nigdy nie klncza sie zarzutami, w wiekszosci zeznania sa cofane przez ofiare xd
  • Odpowiedz
@a_maze: @Sharlene: @Wejszlo: przecież dobrze napisała. Nie znając szczegółów nie ma co gościa oceniać w czasach gdy baby potrafią sobie przypomnieć w trakcie rozwodu, że 2 lata temu to ją jednak głowa bolała i to był gwałt . Przez takie akcje prawdziwe ofiary mają pod górkę.

  • Odpowiedz
@a_maze: Ewentualnie ktoś dał naprawdę dobre zdjęcie na tinderze xD czasem widzę w necie jak baby deprecjonują inne kobiety jeśli chcą pokazać facetowi jakie są fajne (na przykład teksty typu „nie jestem taka jak te farbowane lale, ja lubię grać w gry, pic piwo i oglądać mecze”, „wole facetów za przyjaciół, wszystkie baby są fałszywe”, itp)
  • Odpowiedz