Wpis z mikrobloga

Córka właśnie wróciła z obozu i opiekunki mi opowiedziały, że w jednym z pokoi dziewczynki dokuczały jednej która z nimi mieszkała. I dziecię moje zrobiło porządek, porozstawiało dokuczające po kątach, przygarnęło dziewczynkę. Potem poszła z tą dziewczynką do opiekunów, pomogła wszystko wyjaśnić, pogadała rozez telefon z jej mamą i wszystko jej opowiedziała i wyjaśniła. Teraz na dworcu mama tej dziewczynki ją znalazła, dała jej czekoladę i jej podziękowała. Robi się gdzie tak cieplutko na serduszku, że chyba nienajgorzej córkę wychowaliśmy #dzieci #czujedobrzeczlowiek #wakacje
  • 80
@mbasasello: brawo, możecie czuć się spełnieni jako rodzice. Jakbym miał dzieci też bym tak chciał je wychować by miały tyle wrażliwości połączonej z siłą i zdecydowaniem by umiały tak idealnie zareagować. Gratulacje dla córki i rodziców
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mbasasello: zwyczajnie jest mentalnie wyżej niż powinna, trochę genów - dużo dobrych wzorców i wyrosła ludzka dziewczyna. Będzie miała w życiu trochę gorzej od bezmózgów bo będzie się bardziej przejmować ale życiowo wygrywa! Gratulacje
  • 31
@Kano7
@Bekonik Nie chodzi mi o to co zrobiła, bo oczywiście że 15 latka jest w stanie ogarnąć kilka lat młodsze dzieciaki i to nie jest jakiś wyczyn. Chodzi mi o fakt, że zwróciła uwagę że coś się dzieje i zareagowała. Bo tego staramy się dzieci uczyć, żeby jak widzą że komuś się coś dzieje to reagowały, a nie przymykały oczy i udawały że to nie ich problem.