Wpis z mikrobloga

Ogólnie szkoda w #!$%@?, bo do momentu straty bramki naprawdę dobrze się to oglądało. Nawet przez chwilę pomyślałem - może z tej Wisły Wuja coś będzie? #!$%@? w dupie maks xD Pierwsza bramka jest absurdalna, ale takie bramki raz na jakiś czas mogą się zdarzyć, nie takie drużyny robiły podobne babole. Niestety całkowicie rozbiło to nas psychicznie - coś ten reprezentacyjny psycholog Damian Salwin szału nie robi( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°).

Nadal nie czuć zagrożenia przy atakach. Już pomijając #!$%@?ść stylu Wuji, ale dzisiejsza ławka rezerwowych to żart, śednia wieku 19 lat, najstarszy ma 21, najbardziej ofensywnym zawodnikiem jest Starzyński (jeżeli nie liczymy Dudy i Talara jaki ŚPO, to w sumie jedyny xD). Nasz Manager odpowiadający za kadrę i transfery #!$%@? niesamowitą fuszerkę, Wuja powinien do niego iść, zrobić mu ostrą suszarkę, wytknąć dyletanctwo i amatorstwo, a na końcu wytrzeć lustro ze śliny( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze można się zasłonić STRATEGIĄ. Wystarczy, że Brat powie, że stawianie na młodzież to jest właśnie nasz plan. Plan, który sami wymyśliliśmy wraz z Wują i Bratem. Nawet stworzyłem hasło reklamowe:

GDY TRZEBA GONIĆ WYNIK MOIM HONOREM JEST TRZYMANIE HUGIEGO POZA MECZOWĄ DWUDZIESTKĄ!

Zapraszam również do mojego wpisu, w którym oceniam naszą ławkę rezerwowych - OCENA ŁAWKI
#syndykattruskolaski #wislakrakow #pilkanozna #mecz #1liga #pierwszaligastylzycia #syndykattruskolaski #reprezentacja (może ktoś jest ciekawy jak radzi sobie ten wspaniały psycholog)