Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
I są jeszcze wykopki które zadają pytanie czy #emigracja ?

Emigrować trzeba było w 2016, w 2019 trzeba było uciekać z tego kraju a teraz w 2022 powinno się zamknąć wam granicę żebyście nie wywieźli tego raju okropionego rtęcią.

A byłem młody i głupi w 2000 latach jak mówiłem znajomym za granicą że Polska zielona wyspa, że się rozwija, że miasta się rozwijają, że jest czysto, że pełno młodych inteligentnych itd.

Wszystko w piach. Już nie dziwię się że polscy emigranci nie uczą dzieci języka polskiego. Też nie będę. Niech ten kraj zd_cha w oparach rtęci jak te bobry.

Ale swoją drogą to śmieszne jak to teraz katastrofa ekologiczna przykryła kremacja w albanii. Ktoś o tym pamięta? A viatoll? A stadninę? Ile walków o których już nikt nie pamięta.

To tylko pokazuje że trzeba robić walki. Po co unosić się honorem, trzeba trzepać ile wlezie bo ludzie mają pamięć rybki z Odry.

#bekazpisu #wroclaw #odra

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f6ad4e433def0ca81c54d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
A byłem młody i głupi w 2000 latach jak mówiłem znajomym za granicą że Polska zielona wyspa, że się rozwija, że miasta się rozwijają, że jest czysto, że pełno młodych inteligentnych itd.


@AnonimoweMirkoWyznania: Byłeś kiedykolwiek w latach 90 w Europie czy takie rzeczy z polskiej perspektywy ślepo wypisywałeś? :D Takie stwierdzenia miały sens w latach 2004-2015 max.

a na zachodzie cyrk z paszportami kowidowymi i obozami koncentracyjnymi dla nieszczepów.


@Alky:
yolo: @Alky: haha, to właśnie jest ta propaganda na potrzeby wewnętrzne, żeby ludzie przypadkiem nie myśleli za bardzo o wyjeździe, oczywiście niezbyt poważna, ale każda taka kropla buduje podświadomie dalszą część twierdzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam sobie na weekend pojechać do UK, Hiszpanii czy Holandii, i zobaczyć jaki jest chill w sprawie koronki.

Albo w sumie to nie - dla mnie im więcej ludzi zostanie