Wpis z mikrobloga

Może jakaś mądra głowa wytłumaczy mi jak to jest z tymi max rajdami w Pokemon Sword i Shield. Przeczytałem dzisiaj newsa, że w rajdach są Gigantamax Grimmsnarle. I jak ma się szczęście to nawet shiny można złapać. Pierwsze pytanie to gdzie one są? Pojeździłem po tej wild area przy Hammerlock, podłączony do internetu no i owszem, były rajdy ale na inne Pokemony. Grimmsnarla nigdzie nie było. Jest jakieś specjalne miejsce gdzie on się pojawia czy jak?
I drugie pytanie. Po czym poznać pokemona, że może gigantamaxować? Czy tam dynamaxować? Przeglądając je np w pokeboxie te które złapałem z tych dziur w wild area mają jakiś tam poziom gigantamax, ale za save z pokemon lets go Pikachu i Eevee dostałem odpowiednio Pikachu i Eevee które podobno mogą gigantamaxować lecz w oznaczeniu ich chyba nie ma żadnej różnicy niż normalne pokemony. Więc jak to poznać? Nie chciałbym wyrzucić czegoś fajnego i przydatnego przez przypadek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nintendoswitch #pokemon #pokemonswordandshield i #pokemongo dla zasięgu
  • 3
@chrusto:

For an opportunity to encounter these Pokémon in a Max Raid Battle, you’ll need to connect your Nintendo Switch system to the internet through Y-Comm or by selecting Mystery Gift in the X menu, then selecting Get the Wild Area News.


Jeśli chodzi o poziom gigantamaxu to wpływa on bodajże na więcej HP podczas zmiany formy. Dynamaxować mogą tylko określone gatunki pokemonów. Przeczytaj sobie ten poradnik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chrusto: Dynamaxować może dosłownie każdy Pokemon, ale tylko w określonych lokacjach. Dynamaxowanie jest na przykład możliwe w gymach i właśnie raidach. Gigantamaxować mogą tylko i wyłącznie wybrane gatunki, i to pod warunkiem, że konkretny "egzemplarz" pokemona ma tak zwany "gigantamax factor". Na zdjęciu pokazany jest przykładowy pokemon który może gigantamaxować (symbolizuje to ten czerwony krzyżyk). Pokemony z gigantamax factor możesz złapać podczas rajdów, albo jeśli masz DLC, to w DLC dodali
Derowicz - @chrusto: Dynamaxować może dosłownie każdy Pokemon, ale tylko w określonyc...

źródło: comment_16603290163BNAL9d0oPquHLwaWZDfn3.jpg

Pobierz