Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie na dziś: Czy da się normalnie funkcjonować będąc singlem?
Level 29, morda 5/10, wzrost 170, z natury nieśmiały trochę wycofany. Nigdy nie byłem obiektem westchnień więc obserwowałem wszystko z boku. Uczyłem się na swoich i cudzych błędach. Raczej służyłem jako przyjaciel niż chłopak więc miałem pole do obserwacji i poznawania natury kobiet. W efekcie wszystko brałem na przeczekanie --> wpierw patrzyłem co robi otoczenie, potem analizowałem sytuację. I tak wszyscy znajomi wzięli ślub, porobili bąbelki a ja obserwuje czy wyszli na tym dobrze czy źle (bo przecież mogłem być na ich miejscu). Nie powiem, jednych podziwiam bo znaleźli na prawdę fajne kobiety, inni jakby wzięli co było pod ręką. Z jednej strony żałuje bo sam pozbawiłem się szansy na być może fajną relacje kiedy jeszcze byłem młodszy, z drugiej być może uniknąłem koszmaru i teraz mogę to wykorzystać w przyszłych poszukiwaniach? Na #tinder gdy wstawie mocno podrasowaną fotkę to uzbieram te 10-25 par ale rzadko dochodzi do spotkania. Nie oznacza to, że nigdy mi się nie udało. Spotykałem się kilka razy dłużej, kilka razy krócej. Niektóre były poniżej mojego poziomu i dałoby się wejść w relacje, niektóre po alkoholu były na tyle łatwe że pewnie nie trudno byłoby "dać ponieść się chwili". Po czasie zauważyłem że każda z nich sobie kogoś znalazła (o dziwo daleko im do chada) i mają dzieci. Patrząc teraz na nie, cieszę się że to nie ja jestem ich mężem (czy ojcem jej dziecka). Na pewno na plus: wiem jakich unikać, wiem żeby się nie podpalać, zaznałem #blackpill, być ostrożnym, nie być needy, nie brać byle co, itd. ale czy będę jeszcze miał okazje to doświadczenie (swoje i cudze) wykorzystać w przyszłości? Inna sprawa, że nie mam prawie wgl znajomych (bo każdy pozakładał) rodzinę i max co mogę wycisnąć to 1 spotkanie na miesiąc przy piwie.


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f611bdb0e15ca2c9e96da9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie na dziś: Czy da się normaln...

źródło: comment_16603015281A1Aix3LNbQxLAnraYscbd.jpg

Pobierz
  • 8