Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie największe żenady zaliczyliście ostatnio?
Ostatnio zaliczyłem żenade. Poszliśmy ze znajomymi na plaże, ale jakoś tak wyszło, że zdjęliśmy buty i zaczeliśmy sie opalać oraz wchodzić do wody. Ja miałem poprzedni dzień bardzo zarobiony i męczący, więc odpuściłem mycie. Po zdjęciu butów i skarpet na plaży miałem czarne paznokcie i naklejonych paprochów. Próbowałem zakryć nogi podkoszulkiem mówiąc, że mam tam pieprzyki i nie moge opalać. Jakby tego było mało zacząłem się pocić, a skóra po potarciu o siebie zostawiała takie zwałkowane kawałki. Jak to zobaczyłem szybko się ubrałem mówiąc, że jest mi za gorąco i ide w cień ubrany.
Chociaż jak pomyśle to wcale nie była to jakaś wielka żenada, bo w tamtym roku koleżanka w pracy tak zaczęła się śmiać, że dostała czkawki, a potem naszło ją kichanie i na koniec przy wszystkich w kuchni popuściła w spodnie, więc chyba jej nie przebiłem w tym roku.
#pytanie #zenada #truestory #znajomi #plaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f58ccfc3324c242c41693c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
@tos-1_buratino przez takich ludzi często mam jakieś dziwne skrzywienie i wkręciłem sobie że woda w morzu jest zanieczyszczona syfem innych ludzi i mam jakis wstret do niej... a może i słusznie ( _)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja coś podobnego. polazłem do takiej fajnej laski żeby jej naprawić komputer... zdjąłem buty a na jednym paluchu była taka olbrzymia dziura w skarpetce (oczywiście rano jej nie było)
a ja zrobiłem błąd nie zacząłem się tłumaczyć i z każdym zdaniem było coraz gorzej. masakra :)