Wpis z mikrobloga

#rower: Miałem stare białe siodełko a potrzeba mi było takiego co imituje lekko używaną skórę więc wyczyściłem acetonem, przetarłem 320, położyłem jedną warstwę farby do malowania płotów drewnianych, przetarłem 500, drugą warstwą mocniej przetarłem 500 i ostatnia leciutka by nie było jednolitego koloru czyli taka szorstka skóra. Całość na słońcu zajęło mi z 15 minut, potem zjadłem kanapkę i zaraz wsiadłem się przejechać czy mi dupy nie pobrudzi ale luzik. Więc mam wsiowego ''brooksa'' za 50 groszy ale siodełko mi w końcu pasuje do roweru. xD
Pobierz
źródło: comment_1660285789UPglP67CM5b0D2Eigr70bj.jpg
  • 9
@4x80: jaką tam masz szycę? 24? Kupowałeś nową i nowe jarzemko? Bo mi jarzemko za cholerę nie chce trzymać siodełka w jednym miejscu i mi się pochyla.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4x80: opisał jaki masz tam sprzęt. Rama wygląda na sredniowieczna więc ciekawi mnie korba I supper. Dodatkowo mostek jest z naszych czasów. Ciekawy sprzęt.
Ciekawe ile to wytrzyma, bo raczej nie jest przystosowana do ciągłej pracy.


@Paczek_w_masle: Taka farba to w zasadzie bejca czyli bardzo zbliżona właśnie do farby do skóry. A ile wytrzyma to mało się przejmuję bo to tymczasowe rozwiązanie ale warte sprawdzenia skoro drewniana ławka tym pomalowana też ma spełniać walory użytkowe.

@kuraku: Sztyca i jarzmo są oryginalne i mają tyle co rama więc lepiej jak 50 lat. Wszystko mocno trzyma
Pobierz
źródło: comment_1660313819JrFDqAmi6izbRnUh1CtCTf.jpg