Wpis z mikrobloga

@Eskim0s: tandetne XD telefon za 3k który będę używał 4lata vs jajomi czy inny android który po roku nie dostanie żadnej aktualizacji i dodatkowo się zacina (a kosztuje tyle samo albo i więcej niż iphone)
umysł biedaka zawsze będzie biedny XD
@gust4v: Mam Mi10T Pro, nadal dostaje aktualizacje, a mam go prawie 2 lata.
Nie ma żadnego zacinania, wszystko chodzi super płynnie, a kosztował tylko 2600 zł.
Mam też Mi9 który już nie dostanie aktualizacji, lecz też nadal chodzi płynnie, a kupiłem go prawie 4 lata temu za 2k zł.
Nie jestem biedny.
Po prostu wiem że Apple nie potrafi robić dobrych produktów, ale jednak potrafi dawać ogromne ceny.
@Eskim0s: zdanie profesjonalistów którzy pracują przy np muzyce, filmach: apple ma dobre produkty
mirek z tagu ze swoim jajomi: apple nie potrafi robić produktów XD mordko spróbuj jeszcze trochę i ci uwierzę. #!$%@? kocopoly jakbyś swojemu staremu kit wciskał
@gust4v: jak to biednym? Kupiłem swojego pierwszego IP tylko dlatego, że konkurencyjny samsung był droższy :)
Dzięki temu ze samsungi tak poszły do góry przesiadłem sie na IOS i nie żałuje.
@gust4v:

zdanie profesjonalistów którzy pracują przy np muzyce, filmach: apple ma dobre produkty

Profesjonaliści, którzy mają ogrom pieniędzy, mogą kupić każdy produkt od Apple, mają sponsorów, pokazują promocję danego produktu, kontra zwykły człowiek.
Genialne porównanie.
@Eskim0s: jak produkty apple są dla ciebie niemożliwe do kupienia bez sponsorów itp to polecam znaleźć prace albo przestać robić za minimalna XD ich rzeczy nie są wyznacznikiem żadnego poziomu jeśli chodzi o $
ja #!$%@? biedaki XDDDD
@gust4v: czyli jestem biedakiem bo kupuje smartfon za ,,tylko" 2-3k zł?
Wolę mieć flagowca od Xiaomi niż średniaka od Apple, a skoro flagowce od Apple są słabsze, ale droższe to nie ma sensu, abym miał wydać na to kasę.
@Eskim0s: ale apple robi smartofny za tylko 2-3kzł XD chyba ze patrzysz na te pro w wersji 1TB.
masz zakrzywiona wizje o cenach tych produktów ( ͡° ͜ʖ ͡°) tymbardziej ze ten sredniak od apple podziała Ci 5lat bez zamuły a jajomi przestanie go aktualizować po chwili
@Eskim0s: Tylko ten średniak dostanie wsparcie przez 7 lat. AndroSYF dostanie dwie jak się uda… zmieniać telefon co dwa lata. Lepiej kupić „japko” mieć spokój na lata.
@Wolf1986: dla mnie smartfon obojętnie jaki, mający więcej niż 3 lata jest stary, a więc nawet jak działa to kupuje nowy, bo ten mnie nudzi.
Jakikolwiek smartfon z iOS'em ma mniej funkcji, gorszą kompatybilność niż smartfon z Android'em.