Wpis z mikrobloga

@Im_from_alaska: no tak, bo lepiej sprzedać zamiast trzymać rozwijać. Wy jesteście #!$%@?ęci, raz mówicie że PiS #!$%@? bo rozdaje hajc, potem Doniu wyskakuje i mówi podwyżka dla budżetówki 20% i wy na to Donald jest super. Wyborcy Po to najszybciej zmieniajaca poglądy grupa ludzi na świecie. Pis też jest #!$%@? i w sumie #!$%@? mam kto wygra, po prostu śmieszy mnie ta wyimaginowana moralną wyższość ludzi głosujących na po. #!$%@? że
no tak, bo lepiej sprzedać zamiast trzymać rozwijać


@leftfinger: co rozwijać? rozpadające się ruiny? xD jakbyś chciał rozwinąć wszytskie cukrownie, które istniały, to te sprzedane musiałbyś zaorać i zbudować od nowa. nie będę nawet wspominał o obowiązujących limitach produkcji będąc członkiem UE.

i co ma do rzeczy jakaś #!$%@? analogia socjalu pisu i podnoszenia pensji w budżetówce do tematu domniemanego "sprzedawania kraju" przez tuska? xD odnieś się do tematu, a nie
@szaman_aman: no więc po kolei:
- Minister Nowak, za którego rządów przetargi warte miliardy wygrywaly firmy krzaki założone w Cyprze na bezdomnego, zatrudniały podwykonawców, a następnie im nie płaciły, a hajs znikał. W ten sposób doprowadzono do upadku setek polskich firm budowlanych, a Nowak był bezkarny. Dopiero jak zaczął robić to samo na Ukrainie to tam został zatrzymany i oskarżony. Polskie panstwo za Tuska było bardziej skorumpowane niż Ukraina.

- Minister
Sympatycy pisu - ile wam jeszcze trzeba napluc na twarz żebyście w końcu zauważyli co robi pis? Jesteście okłamywani dzien w dzień, nie przeszkadza wam to?


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Oczywiście że nie, bo im chodzi tylko o to aby kobiety umierały żeby bozia była szczęśliwa i żeby dostawali socjal aby można się było #!$%@?ć przed TV najtańszym piwskiem oglądając propagandę. I to jest życie synek wtedy. Nawet lepiej niż za komuny, bo teraz
wiadomo lepsze po ,które #!$%@? z państwa połowę firm i podnosili wiek emerytalny. Nie jestem fanem ani po ani PiSu.


@wymiana_steam: oho xD argumenty jak u uposledzonego. wez lepiej napisz ze TUSK BY WSZYSTKO SPRZEDAL i cyk, pora na csa. konkrety podaj ty kundlu pisowski np. tusk probowal ukryc katastrofe ekologiczna. pomoge ci troche z tymi aferami

tusk jadl osmiorniczki
tusk ukradl pieniadze z ofe
komorowski wszedl na krzeslo w japonii