Wpis z mikrobloga

@piaskun87: To nie my się cofnęliśmy do lat 90, tylko nasza kochana władza ludowa nas tam cofnęła, poprzez socjalizm, dyletactwo, absolutną nieudolność w każdym aspekcie, wręcz skrajne partactwo, oraz nienawiść do prawa, zasad i wszystkiego czego nie rozumieją. Warto o tym pamiętać, bo choć gruba część społeczeństwa jest tu współsprawcami, to jednak duży procent jest po prostu bezradną ofiarą tego regresu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dlatego wyborcom pisu codziennie trzeba płuc na ryj i pokazywać do czego doprowadzili. Nie ma gorszego człowieka niż pisowiec


@SLyer: A co to pisowca interesuje? Ja mam w rodzinie pisowców. Ich interesuje 500+, trzynastka, czternastka, dopłaty na ocieplanie, ciągniki i sranie. Ewentualnie ich jeszcze interesuje żeby gejom albo feministkom było źle, ale sami nie wiedzą czemu
Przez ostatnie lata cofnęliśmy się do lat 90-ych. Mamy kradzieże katalizatorów, otwarcie biedaszybów, nasilenie kradzieży, zwiększone bezprawie Januszexów. Róbta co chceta ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@piaskun87: bedziemy znowu 50 lat wracac do tej "wzglednej" normalnosci co byla :(
śmiesznie się to czyta bo pewnie nawet nei pamiętasz tych latach ale hurr durr xD


@muchatse: HEHE jak śmiesznie. Ja pamiętam doskonale i zmierzamy dokładnie w tę stronę. Już niedługo #!$%@? bezrobocie. Infrastrukturę już tną bo nie ma pieniędzy na takie pierdoły. Tak samo służbę zdrowia. Ceny #!$%@?ło, a skala afer i złodziejstwa wśród rządzących polityków niedługo dobije do złotego okresu transformacji ustrojowej.
Juz nie wspominając o rozpędzonej nienawiści nas samych wobec siebie. Jako naród jesteśmy chyba podzieleni jak nigdy, przynajmniej przez te 28 lat które żyje (widzę to sam po sobie nawet). Także jest w pyte, najgorsze jest to ze nawet nie widzę żeby mialo sie coś zmienić, bo opozycja w tym kraju nie istnieje, a w zasadzie, to działa jeszcze na korzyść jedynej słusznej partii.